Gram grubo #422: Z wizytą na Estadio de Mestalla

gramgrubo

Wczoraj nasze przeczucie było tak fatalne, że już w 2. minucie spotkania mieliśmy fajrant. Gol Lukaku przekreślił nasze nadzieje na wygraną i mogliśmy już obserwować starcie PSG z Manchesterem jako kibic, a nie typer. I w tej roli poczuliśmy się o „piekło” lepiej…

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Dzisiaj przed nami osiem spotkań Ligi Europy, z których nas najbardziej interesować będzie to rozgrywane w Walencji. Valencia podejmie przed własną publicznością Krasnodar w ramach 1/8 finału Ligi Europy. W tym spotkaniu faworytem w oczach bukmacherów są gospodarze i nie zamierzamy dyskutować dzisiaj w tej kwestii.

Hiszpańska drużyna wygrała trzy ostatnie starcia przed własną publicznością, co pokazuje, że potrafi wykorzystać atut własnego boiska, co w przypadku starcia z rosyjskim zespołem ma ogromne znaczenie. Niejednokrotnie europejscy giganci tracili punkty, czy przeżywali rozczarowanie po meczach na rosyjskiej ziemi. Dlatego jeśli Valencia chce awansować, a w to nie wątpimy, dzisiaj musi zapewnić sobie zwycięstwo, by przed rewanżem na trudnym terenie nie drżeć o awans.

Zespół, który na co dzień rozgrywa mecze na Estadio de Mestalla, nie przegrywa zbyt wielu meczów i jest to dość łagodne stwierdzenie. Valencia na piętnaście ostatnich spotkań rozgrywanych u siebie przegrała tylko raz, co dla Krasnodaru nie jest najlepszą prognozą. Remis byłby wielkim sukcesem byłego zespołu Artura Jędrzejczyka. Tego jednak nie przewidujemy i obstawimy zwycięstwo gospodarzy, ale musimy dołożyć do tego inny zakład.

W tym pomóc ma nam statystyka ostatnich pięciu spotkań Valencii przed własną publicznością, w których nie padła ani jedna bramka dla przyjezdnych, co robi wrażenie. Co więcej, gdyby wziąć pod uwagę osiem ostatnich starć na Estadio de Mestalla, rywal tylko raz znalazł drogę do bramki. To pozwala nam zakładać, że nie będziemy dziś świadkami strzelaniny, a o gola przyjezdnych będzie bardzo trudno. Do zwycięstwa gospodarzy dołożymy zatem handicap oraz under w całym meczu, mając nadzieję, że oba zakłady okażą się trafione. Dla osób szukających czegoś bezpiecznego do kuponu AKO też coś mamy.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Valencia – Krasnodar | Valencia wygra z przewagą co najmniej dwóch goli, 2,40 FORTUNA

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Valencia – Krasnodar | Valencia i poniżej 2,5 gola, 3,35 FORTUNA

 Propozycja do kuponu AKO:

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Valencia – Krasnodar | Valencia i poniżej 3,5 gola, 2,08 FORTUNA

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Komentarze

komentarzy