Gram grubo #423: „Stara Dama” kontra starzy wyjadacze z Madrytu

gramgrubo

Jak tam po weekendzie? Zarobieni? My zrobiliśmy sobie przerwę, ale tylko na chwilę, bo już dziś wracają najbardziej elektryzujące rozgrywki na świecie. Dzisiaj w Lidze Mistrzów czekają nas dwa starcia, z których my wybierzemy to rozgrywane w Turynie. Emocje gwarantowane!

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

O 21:00 Juventus podejmie przed własną publicznością Atletico, które przed meczem rewanżowym jest w bardziej komfortowej sytuacji. Stało się tak za sprawą zwycięstwa w Madrycie, gdzie po końcowym gwizdku na tablicy widniał korzystny dla gospodarzy wynik 2:0. Dzisiaj bukmacherzy przewidują zwycięstwo „Starej Damy”, którzy potrafią wykorzystać atut własnego boiska. Jednak mając na uwadze postawę turyńczyków na Wanda Metropolitano niechętnie przyjmujemy do siebie scenariusz, w którym główną rolę zagra „Stara Dama”. Wszak w pierwszym meczu była postacią drugoplanową, a nawet epizodyczną, bo więcej do powiedzenia w tym spotkaniu miał chyba nawet arbiter. Jednak w przypadku takiej drużyny jak Juventus, w dodatku wzmocniony jednym z najlepszych piłkarzy w historii, kwestia odwrócenia losu dwumeczu zawsze wchodzi w rachubę.

Obie drużyny charakteryzują się świetną defensywą, dlatego bukmacherzy przewidują mało bramek. My pozwolimy sobie mieć inne zdanie i w tym starciu postawimy na co najmniej trzy trafienia w spotkaniu. Jedyną szansą na awans dla gospodarzy jest szybko strzelona bramka, zmniejszenie dystansu do Atletico i próba ponownego ukucia podopiecznych Simeone. Gdy tak się stanie, w odwecie zespół z Madrytu być może pokusi się o bramkę. Reasumując i odchodząc od naszego wróżenia z fusów, przewidujemy otwarte spotkanie, w którym wbrew oczekiwaniom bukmacherów bramki jednak padną. Musimy pamiętać, że mamy do czynienia z Ligą Mistrzów, która tak wiele razy nas zaskakiwała, tak często wychodziła poza standardy i założenia, że odrzucamy dzisiaj logikę podpowiadającą zamurowanie bramki przez gości. Niech się dzieje!

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Juventus – Atletico | powyżej 2,5 gola, 2,24 FORTUNA

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Komentarze

komentarzy