Gram grubo #425: Po hattrick w europejskich pucharach

gramgrubo

We wtorek pisaliśmy o wojnie z bukmacherem i musimy dumnie ogłosić, że wygraliśmy pierwsze dwie bitwy. Najpierw we wtorek przechytrzyliśmy bukmachera, gdy ten przewidywał mało goli w starciu Ligi Mistrzów w Turynie. My twierdziliśmy inaczej, czyli co najmniej trzy trafienia, które padły łupem Ronaldo. Dzień potem próbowaliśmy zarobić na zwycięstwie Barcelony przy bramkach obydwóch drużyn. Wynik? 5:1 i kolejny profit. Z Ligi Mistrzów w dobrych nastrojach przechodzimy do Ligi Europy, która przynosi dla typerów aż osiem starć.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Na wstępie dwa słowa wyjaśnienia. Wczorajsze problemy Facebooka uniemożliwiły publikację odcinka Gram Grubo na naszej grupie i z naszego typu skorzystać mogły jedynie osoby śledzące fanpage Zzapołowy. Mamy nadzieje, że dzisiaj nasza propozycja trafi do większej liczby odbiorców!

Dziś interesować nas będzie spotkanie w Lizbonie, gdzie tamtejsza Benfica podejmie Dinamo Zagrzeb w ramach 1/8 finału Ligi Europy. W pierwszym meczu rozgrywanym w Chorwacji to gospodarze nieoczekiwanie okazali się lepsi i są w lepszej, choć nie wyśmienitej sytuacji przed rewanżem w Portugalii. Zespół prowadzony przez byłego trenera Lecha Poznań, Nenada Bjelicę objął prowadzenie w 38. minucie po wykorzystanym rzucie karnym. Mecz nie obfitował w klarowne sytuacje bramkowe, jednak mamy nadzieję, że dzisiejsze spotkanie będzie miało zupełnie inny przebieg.

Liczymy bowiem na gospodarzy, którzy potrafią wygrywać przed własną publicznością, dzięki czemu w głównej mierze są liderem portugalskiej ekstraklasy. Ale zwykłe zwycięstwo nas nie zadowala. Przewidujemy wygraną z handicapem, bowiem pięć na sześć ostatnich domowych zwycięstw Benfiki kończyło się z przewagą co najmniej dwóch trafień. I choć Dinamo postawiło naprawdę trudne warunki w pierwszym spotkaniu, to sądzimy, by Benfica narzuci tempo przed własną publicznością, w którym trudno będzie odnaleźć się gościom z Zagrzebia. Dwa ostatnie odcinki to typy, które gwarantowały podwojenie i dzisiaj liczymy na hattricka w europejskich pucharach.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Benfica – Dinamo Zagrzeb | Benfica wygra z przewagą co najmniej dwóch goli, 2,34 FORTUNA

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Komentarze

komentarzy