Gram grubo #427: Misterny plan

gramgrubo

Po emocjach w Lidze Mistrzów pora na spotkania, które interesują nawet tzw. „januszy”. Polscy piłkarze zaczynają dziś walkę o awans do Mistrzostw Europy 2020. Pierwsza bitwa rozegra się we Wiedniu, gdzie walczyć będziemy z reprezentacją Austrii.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Bukmacherzy nie zdołali wyłonić klarownego faworyta i na zwycięstwo każdej z drużyn są wysokie, wyrównanie kursy. Nieco mniejszy jest jednak na gospodarzy, z czym kibice w Polsce nie do końca się chyba zgadzają…

My też uważamy, że to dobry okres dla Biało-Czerwonych. Większość z piłkarzy dobrze spisuje się w klubach i mamy nadzieję, że będą potrafili przełożyć to na grę w reprezentacji. Prawdziwy ból głowy ma selekcjoner Polski, Jerzy Brzęczek, który ma do dyspozycji w ataku aż trzech piłkarzy klasy jeśli nie światowej, to europejskiej.

Wszystko wskazuje zatem na udane rozpoczęcie eliminacji, dlatego my postawimy w dzisiejszym spotkaniu na… Zwycięstwo Austrii. Tak, dokładnie, wbrew patriotycznym oczekiwaniom. Ile to razy szliśmy za serduchem licząc na polski zespół. Dziś jeśli wygrają, serducho urośnie, jeśli przegrają, urosną zasoby portfela… Nasz misterny plan może zabić remis, którego nie spodziewamy się zobaczyć. Oby!

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Austria – Polska | Austria, 2,55 FORTUNA

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Komentarze

komentarzy