Gram grubo #428: Zabawa w kartoniki

gramgrubo

Misterny plan nam się udał. We wczorajszym starciu Polski z Austrią obyło się bez remisu, a to wiązało się z tym, że albo dobrze weszliśmy w eliminacje EURO 2020, albo zarobiliśmy trochę szmalu. Wykwintnej kolacji nie było, za to zimne piwko w geście triumfu nad Austriakami wypiliśmy z wielką przyjemnością. Kto wie, może to właśnie dzięki nam, słabym typerom z klątwą nad głowami, pomogliśmy Polsce wygrać poprzez nasze typowanie… W każdym razie wynik świetny, lecz gra pozostawia wiele do życzenia.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Dzisiaj kolejny dzień eliminacji, w którym czekają nas kolejne siedem meczów. Starcia te jednak na pierwszy rzut oka nie wzbudzają zbyt wielu emocji, a najciekawszym wydaje się być spotkanie Portugalczyków z Ukraińcami. My jednak skupimy się na nieco mniej medialnym meczu, mianowicie potyczce Albańczyków z Turkami. Nie zamierzamy jednak typować zwycięzcy w tym arcyciekawym spotkaniu. Do głowy przyszło nam zupełnie coś innego.

W rywalizacji reprezentacji, w których charakter, nieustępliwość i walka do ostatniej minuty są na porządku dziennym, postawimy na kartki. Te piłkarze zarówno Albanii jak i Turcji oglądają dość często w swoich spotkaniach. I dziś, gdy swój trafił na swego w grupie H eliminacji do Mistrzostw Europy 2020, przewidujemy naprawdę ostrego otwarcia. Linie bukmacherów nie są jednak zbyt atrakcyjne, dlatego by zakład dawał choć podwojenie stawki, musimy niechętnie obrać linię powyżej 5,5 żółtych kartek. Jeśli jednak znajdziecie niższą linie u innego bukmachera z korzystnym kursem, możecie śmiało próbować.

Do tego dołożymy za drobne czerwoną kartkę, na którą liczymy nie z powodu czerwieni, która przepełnia flagi obydwóch krajów, ale z charakteru tamtejszych piłkarzy. To zresztą pokazało ostatnie starcie między tymi ekipami, rozgrywane 13.11.2017 na Antalya Arena, kiedy to sędzia pokazał sześć żółtych kartek i jedną czerwoną, mimo że było to zaledwie spotkanie towarzyskie. Dzisiaj spotkania w eliminacjach do EURO 2020 nie zachwycają, trudno o znalezienie klarownego typu o wysokim kursie, stąd zabawa w kartoniki.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Albania – Turcja | powyżej 5,5 żółtych kartek, 2,41 FORTUNA

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Albania – Turcja | czerwona kartka, 3,15 FORTUNA

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Komentarze

komentarzy