Gram grubo #429: Życzeniowy scenariusz

gramgrubo

W ostatnim odcinku typowaliśmy kartki w spotkaniu Albanii z Turcją i niestety nasze obawy się sprawdziły. Linia, którą graliśmy wydawała nam się za wysoka, dlatego polecaliśmy znalezienie niższej u innego bukmachera. Nam do pokrycia zabrakło jednego kartonika, ale jeśli ktoś zdał się na naszą sugestię, cieszył się z wygranej. Dziś pora na dawkę kolejnych spotkań reprezentacyjnych.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

O 20:45 Irlandia podejmie przed własną publicznością Gruzję w ramach drugiej kolejki eliminacji mistrzostw Europy w grupie D. W pierwszej kolejce lepiej poradzili sobie „Wyspiarze”, którzy wygrali na wyjeździe z Gibraltarem 1:0. Gruzini natomiast nie sprostali przed własną publicznością Szwajcarii, która po zwycięstwie 2:0 wywiozła z Gruzji trzy punkty. W lepszych nastrojach będą zatem gospodarze, którzy są na ten moment liderem grupy D, choć Dania nie rozegrała jeszcze ani jednego spotkania.

W oczach bukmacherów to Irlandia jest faworytem dzisiejszego spotkania i nie zamierzamy w tej kwestii mieć innego zdania. Irlandia prezentuje nieco toporny futbol, przez co w głównej mierze nie wygrywa swoich spotkań. Dość powiedzieć, że na dziesięć ostatnich starć wygrała zaledwie dwa razy. Dzisiaj jednak do Dublina przyjeżdża Gruzja, która mimo lepszego bilansu w ostatnich spotkaniach nie powinna zagrozić „Wyspiarzom”.

Irlandczycy praktycznie nie tracą bramek. W ostatnich sześciu meczach rywale zaledwie dwukrotnie trafiali do bramki Irlandii i dzisiaj spodziewamy się podobnego przebiegu spotkania. Przewidujemy niskie zwycięstwo gospodarzy przy maksymalnie dwóch bramkach w całym spotkaniu. Dla strachliwych zwycięstwo Irlandii można połączyć z underem 3,5. My jednak gramy grubo, a w dodatku pokusimy się za drobne o dokładny wynik 1:o.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Irlandia – Gruzja | Irlandia i poniżej 2,5 gola, 2,89 FORTUNA

Irlandia – Gruzja | Irlandia i poniżej 3,5 gola, 2,00 FORTUNA

Irlandia – Gruzja | dokładny wynik 1:0, 4,65 FORTUNA

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Komentarze

komentarzy