Gram grubo #431: Instynkt snajpera

gramgrubo

Po wczoraj największy żal mamy do Maregi, który seryjnie marnował stuprocentowe szanse na strzelenie gola. Już w pierwszej połowie kilkukrotnie mógł zapewnić Porto bramkę, a nam BTTS. Nie zawiedli za to gospodarze, którzy strzelili dwa gole. Nie ma co się jednak załamywać, bowiem dzisiaj kolejna okazja na ogranie buka.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Nasze oczy zwrócone będą na Old Trafford, gdzie Manchester United podejmie Barcelonę. Bukmacherzy nieco większe szanse na zwycięstwo dają gościom z Hiszpanii, którzy w tym sezonie mogą zdobyć potrójną koronę. W lidze zdeklasowali rywali, przed nimi starcie w finale Pucharu Króla, a dziś będą walczyć o najbardziej prestiżowy tytuł.

Manchester po zmianie trenera zachwyca. Nikt nie spodziewał się, że sympatyczny Norweg tak dobrze poradzi sobie w roli trenera w miejscu, w którym panuje tak ogromna presja. Solskjear świetnie zaczął, jednak ostatnio wyniki nie są najlepsze. Cztery starcia i aż trzy porażki to wynik, który nie napawa optymizmem przed spotkaniem z Barceloną.

W naszej ocenie nie będzie to nudne spotkanie, a bramki spokojnie padną na Old Trafford. Co więcej, przewidujemy, że jedną z nich strzeli Suarez, za gola którego bukmacherzy oferują atrakcyjny kurs 2,50. Urugwajczyk strzelał w trzech na cztery ostatnie spotkania „Dumy Katalonii”. Dziś nie chcemy bawić się w zakłady łączone, a zwycięstwo gości nie jest w końcu takie pewne. Wierzymy jednak, że instynkt typerski nas nie zawiedzie, podobnie jak Suareza instynkt snajpera.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Manchester United – FC Barcelona | Suarez strzeli gola, 2,50 FORTUNA

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Komentarze

komentarzy