Gram grubo #435: Zmiana kierunku

gramgrubo

Miała być wczoraj piłkarska uczta, a była prawdziwa wyżerka! Takiej dawki emocji nikt się nie spodziewał. Ajax ponownie zrobił coś, co wydawało się zadaniem niemożliwym do wykonania. A jednak. Piłkarska magia istnieje, a już na pewno w Amsterdamie, w którym młode gwiazdy rozwinęły skrzydła. Pięknie zarabiać przy takiej scenerii.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Dzisiaj zajmiemy się kolejnym meczem ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów. Tym razem zajrzymy do Portugalii, w której Porto ugości drużynę z Anglii – Liverpool. W pierwszym spotkaniu to „The Reds” byli górą zgodnie z oczekiwaniami bukmacherów. Byli bowiem klarownym faworytem, na zwycięstwo którego widniał kurs około 1,30.

Tym razem jednak kursy rozkładają się inaczej. Co prawda nadal większe szanse daje się Liverpoolowi, ale nie jest to już tak wymowna przewaga. Na jego zwycięstwo bukmacherzy oferują kurs nieco ponad 2,0, a na wygraną Porto około 3,80.

Trudno przewidzieć, czy Liverpool wyjdzie na murawę Estádio do Dragão z myślą utrzymania korzystnego wyniku osiągniętego w Anglii, czy będzie dążyć do szybkiego strzelenia bramki i zabicia dwumeczu. Nie będziemy typować zwycięzcy, ale skupimy się na bramkach, a raczej na ich braku…

Przewidujemy bowiem maksymalnie jedno trafienie. Wahaliśmy się, czy obstawić zero bramek w pierwszej połowie, czy under 1,5 w całym spotkaniu, jednak nie lubimy sytuacji, gdy jedna przypadkowa akcja, rzut karny z kapelusza, czy niezauważony spalony – choć o to w teorii nieco trudniej przy technologii Var – mógłby przesądzić o powodzeniu zakładu. Dlatego uwzględniając margines błędu wybraliśmy tę drugą opcję i maksymalnie jedną bramkę w meczu.

Jest to oczywiście kolejna, ryzykowna propozycja, która podyktowana jest szczególnym rozwojem wydarzeń, ale jak pokazały wczorajsze rozstrzygnięcia, dobra analiza i nieco szczęścia to połączenie dające profit. Dziś obieramy odwrotny kierunek i liczymy na spokojny mecz. Mamy nadzieję, żę nam się to opłaci.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Porto – Liverpool | poniżej 1,5 gola, 3,95 FORTUNA

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Komentarze

komentarzy