Gram grubo #441: Walka „Kogutów”

gramgruboĆwierćfinały Ligi Mistrzów przyniosły nam tyle emocji, że strach pomyśleć co wydarzy się w półfinałach. Na pierwszy ogień idzie przedstawiciel angielskiej piłki rodem z północnego Londynu, na przeciw którego stanie Ajax, czyli rewelacja tej edycji Champions League.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Analizowanie spotkań Champions League wygląda czasem jak wróżenie z fusów. Wszak mierzą się ze sobą klasowe zespoły, których postawa nierzadko zależy od dyspozycji dnia, a już zwłaszcza na poziomie półfinałów.

Co rzuca się w oczy to przede wszystkim absencje w zespole gospodarzy, szczególnie w ofensywie. Dzisiejszego wieczoru na murawie nie zobaczymy Sona, czyli piłkarza, który świetnie zastępował najlepszego strzelca „Kogutów” w Premier League, Harry’ego Kane’a. Jego zresztą również zabraknie z powodu kontuzji. Potencjał ofensywny będzie zatem bardzo ograniczony, co nie jest dobrą wiadomością w obliczu domowego spotkania u siebie, gdzie o dobry rezultat z pewnością łatwiej niż na terenie rywala.

Biorąc to pod uwagę postawimy na zwycięstwo szalonego Ajaxu, który tak wiele razy sprawiał niespodziankę, że kolejny triumf na stadionie rywala nie powinien nikogo dziwić. Co prawda Ajax w fazie pucharowej lepsze wyniki osiągał w rewanżach, które decydowały o awansie, ale nie wyobrażamy sobie, by rozpędzeni piłkarze z Amsterdamu wyszli na Tottenham Hotspur Stadium z zamiarem wywiezienia remisu. Kłóci się to zwyczajnie z DNA Ajaxu. Dzisiaj zatem będziemy ściskać kciuki za gości z Holandii.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Tottenham – Ajax | Ajax, 3,50 FORTUNA

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Komentarze

komentarzy