Gram grubo #442: Półfinał zagadka

gramgruboWczoraj pisaliśmy, że typowanie Ligi Mistrzów na poziomie półfinałów jest jak wróżenie z fusów. Mimo to, w walce z bukmacherem to my okazaliśmy się wygranymi. Według nich faworytem starcia Tottenhamu z Ajaxem byli gospodarze, z czym nie do końca się zgadzaliśmy. Postawiliśmy na Ajax, a ten nie zawiódł i po pięknej, zresztą jak zwykle grze, ograł „Koguty” 1:0. Dzisiaj pora na drugi półfinał.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Barcelona podejmie przed własną publicznością Liverpool. Będzie to spotkanie ekip, które nie mają w zwyczaju przegrywać. Zarówno „Duma Katalonii” jak i „The Reds” na dwadzieścia ostatnich meczów tylko raz odnieśli porażkę, co pokazuje klasę obydwóch drużyn. Warto jednak zaznaczyć, że porażka Barcelony miała miejsce w spotkaniu towarzyskim.

Wczoraj bukmacherzy większe szanse dawali gospodarzom i dzisiaj myślą podobnie. Słusznie pozwoliliśmy sobie mieć odmienne zdanie, a dzisiaj? Przychylimy się do ich przewidywań. Jeśli trafia się na taki zespół jak Liverpool, a pierwsze spotkanie gra się przed własną publicznością, trzeba maksymalnie wykorzystać atut własnego boiska. Remis to wręcz fatalny wynik, dlatego przewidujemy atak Barcelony od pierwszych minut.

Konsekwencji takiego scenariusza może być wiele – szybko strzelona bramka, kontynuacja ataku i kolejne trafienia, lub zbyt duże odkrycie się i niespodziewana utrata bramki. Jasnowidzami nie jesteśmy, dlatego musimy dokonać męskiego wyboru, a ten padł na zwycięstwo Barcelony z handicapem.

Bardzo dużo będzie zależeć od postawy Messiego, który sam potrafi wygrać mecz. Ma to jednak drugą stronę medalu – gdy on zawiedzie, prawdopodobnie cała Barcelona nie będzie wyglądać tak, jak przyzwyczaiła do tego swoich kibiców. Mamy zatem nadzieję, że ponownie wzniesie się na szczyt swoich możliwości, dzięki czemu wygra Barca, a co za tym idzie my.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Barcelona – Liverpool | Barcelona wygra z handicapem 0:1, 3,50 FORTUNA

FWykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Komentarze

komentarzy