Gram grubo #446: Wymiana ciosów

gramgrubo

Tegoroczna edycja Ligi Mistrzów to istny kosmos. Jednak nas wcale nie zdziwiło wczorajsze zwycięstwo Tottenhamu. Ba! Obstawiliśmy nawet awans „Kogutów”, z czego jesteśmy mega zadowoleni. Pomysł ten urodził się już po pierwszym spotkaniu, kiedy to Ajax wygrał, spodziewając się wielkiej niespodzianki. Ktoś w górze ewidentnie macza palce w scenariuszu tej edycji Champions League, z czego my, śmiertelnicy, mamy wielką pociechę.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Mało brakowało, a nasze typy sprawdziłyby się ze 100% skutecznością. Do pełni szczęścia zabrakło bramki Tottenhamu, a najlepiej w wykonaniu Sona. Najpierw Koreańczyk trafił w słupek, a potem w 23. minucie nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Szkoda, bo bylibyśmy zarobieni już na początku meczu, gdyż była to sytuacja przy wyniku 1:0 dla Ajaxu, a mieliśmy postawiony BTTS w pierwszej połowie oraz gol Sona.

Dzisiaj pora na Ligę Europę, w której czekają nas dwa starcia. My przyjrzymy się spotkaniu Valencii z Arsenalem. W pierwszym meczu górą byli „Kanonierzy”, którzy wygrali 3:1, mimo że to Valencia pierwsza strzeliła bramkę. Dwa szybkie ciosy od Lacazette zapewniły jednak prowadzenie Arsenalu już do przerwy. Aubameyang dopełnił dzieła zniszczenia w doliczonym czasie gry i to gospodarze sięgnęli po zwycięstwo.

Faworytem rewanżu w Walencji w oczach bukmacherów są gospodarze, jednak my nie będziemy dzisiaj typować zwycięzcy. Skupimy się na bramkach, które w naszej ocenie padną kilkukrotnie. Postawimy na over 3,5 gola oczekując wymiany ciosów od pierwszych minut. Co najmniej cztery bramki padały w trzech na pięć ostatnich meczów Valencii. Co ciekawe, Arsenal ma dokładny taki sam bilans. Dzisiaj zatem nie trzymamy kciuków za konkretną drużynę, ale za ciekawe widowisko.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!