Gram grubo #448: Starcie imienniczek

gramgrubo

Ostatnio szczęście ewidentnie nam dopisuje. Po udanej batalii z bukmacherem w europejskich pucharach, zmiana toru na ligi krajowe nie odmieniła naszej passy. Milan zwyciężył z Fiorentiną, a jeśli już tak niepewna drużyna zapewnia nam wygraną, to trzeba kuć żelazo póki gorące!

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Zawędrujemy za naszą zachodnią granicę, gdzie Borussia Moenchengladbach podejmie imienniczkę z Dortmundu w ramach ostatniej, 34. kolejki Bundesligi. W teorii drugi zespół w tabeli podejmie czwarty, co zwiastuje niemałe emocje.

Sytuacja u gospodarzy jest dość niepewna. Przed decydującym starciem piłkarze z Moenchengladbach znajdują się tuż za podium, co na ten moment oznacza rundę grupową Ligi Mistrzów w następnym sezonie. Jednak aspiracje do przedstawicielstwa w Champions League ma również Bayer oraz Eintracht, którzy tak łatwo nie odpuszczą. Dlatego by utrzymać swoją pozycję, Borussia musi wygrać przed własną publicznością, zwłaszcza, że mający tyle samo punktów „Aptekarze” w ostatniej kolejce zmierzą się z o nic nie grającą już Herthą.

Z kolei dortmundczycy niestety muszą powoli pogodzić się z byciem „tylko” wicemistrzami. Nie sprostali zadaniu utrzymania kilkupunktowej przewagi nad hegemonem ligi z Monachium. Szanse na mistrzostwo w teorii nadal są, jednak po pierwsze BVB musi wygrać na trudnym terenie, a po drugie Bayern musiałby przegrać u siebie z Frankfurtem… Zadanie złożone i cholerne trudne do zrealizowania, ale nadzieja ponoć umiera ostatnia, a już na pewno zawziętość zespołu z Dortmundu.

Dlatego dzisiaj zakładamy emocje na Borussia-Park od pierwszych minut. Bukmacherzy są podobnej myśli, wystawiając na over bramkowy 2,5 śmieszne niski kurs około 1,30. My natomiast postawimy na strzelenie gola przez obie ekipy już w pierwszych trzech kwadransach. Kurs na to jest bardzo atrakcyjny, a zważywszy na stawkę meczu, istnieje duże prawdopodobieństwo wygranej.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Borussia Moenchengladbach – BVB | BTTS w 1. połowie, 2,70 BETFAN

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy