Gram grubo #449: Powrót starych demonów, czyli Polska kontra Kolumbia

gramgrubo

Sezony w wielu europejskich ligach właśnie się skończyły lub nastąpi to lada moment. Dla typera to okres, w którym o dobre typy nieco trudniej, ale dla chcącego nic trudnego. Z pomocą przychodzą mistrzostwa świata do lat 20, które w tym roku odbędą się na polskich stadionach. I choć młodzieżowa piłka nie jest najlepszą dyscypliną do typowania, postaramy się ograć buka.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Polska jako gospodarz nie musiała walczyć o awans, co z jednej strony jest sporą zaletą, z drugiej jednak, ewidentnie brakuje ogrania polskiej drużynie. Młodzi Polacy w tym roku rozegrali zaledwie trzy spotkania, co jest bardzo małą próbką.

Mecz inauguracyjny zagramy z Kolumbia, która dla porównania w 2019 roku zagrała aż dwanaście spotkań, czyli cztery raz więcej niż nasze „Orły”. Kolumbijczycy w eliminacjach okazali się lepsi choćby od Brazylijczyków, czyli regularnych gości, a nawet triumfatorów mistrzostw świata.

Kolumbijczyków cechuje dobre wyszkolenie techniczne i co rzuca się w oczy, mała liczba traconych goli. W składzie naszych dzisiejszych oponentów największe wrażenie robi napastnik Cucho Hernandez, któr w tym sezonie występował w LaLiga w barwach SD Huesca.

Nasza kadra oparta jest na zawodnikach zbierających doświadczenie w polskiej Ekstraklasie takich jak Majecki czy Walukiewicz oraz piłkarzach, który szlifują swoje umiejętności w uznanych europejskich klubach, niestety jeszcze na poziomie rezerw lub właśnie drużyn młodzieżowych.

Czego możemy spodziewać się w dzisiejszym spotkaniu? Trudno z pełnym przekonaniem stwierdzić. Bukmacherzy nie przewidują wielu bramek, dlatego dla szukających niespodzianek warty zagrania może wydawać się przekornie over. My jednak przeglądając ofertę BETFAN znaleźliśmy ciekawy typ w zakładach specjalnych. Mianowicie co najmniej po dwa rzuty rożne każdej z drużyn w obydwóch połowach. Mamy nadzieję, że kibice w Łodzi będą świadkami ciekawego widowiska, a Polska nie będzie myślała wyłącznie o obronie i postara się również o konstruowanie akcji.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Polska – Kolumbia | każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie, 4,00 BETFAN

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy