Gram grubo #451: Mecz na poprawę nastrojów

gramgrubo

Cóż to był za mecz wczoraj! Valencia pokazała piłkarską klasę i okazała się lepsza od faworyzowanej przez bukmacherów Barcelony. Nam do szczęścia zabrakło jednej bramki, która w końcówce spotkania mogła paść co najmniej dwukrotnie. Do teraz nie wiemy jak piłkarze z Walencji mogli nie trafić w sytuacji sam na sam z bramkarzem, a chwilę później spudłować na pustą bramkę. Dziś wracamy do mistrzostw świata U20.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Po fatalnym meczu biało-czerwonych z Kolumbią pora na poprawę nastrojów w starciu z Tahiti. Rywale Polski to totalni amatorzy, którzy nawet na tle niezgranej i kopiącej się po czołach naszej reprezentacji, powinni stracić kilka bramek.

No właśnie, kilka, ale czy tak wiele, jak mógłby wskazywać na to przedmeczowy kurs 1,01? Trudno nam sobie wyobrazic, by przez te kilka dni młodzi Polacy wypracowali schematy akcji dające pewne trafienia, nawet przeciwko takim rywalom. W meczu z Kolumbią zabrakło tylko mgły, bowiem wyglądaliśmy jak dzieci we mgle. Kolumbijscy rówieśnicy przerastali nas w każdym piłkarskim aspekcie. Było widać, że są to kandydaci do wielkiej piłki, podczas gdy poziom naszych reprezentantów był gorszy niż polska ekstraklasa, choć z trudem to sobie wyobrazić.

Zwyciężymy, to raczej nie ulega wątpliwości. Każdy inny scenariusz byłby pośmiewiskiem na cały świat, zwłaszcza jako gospodarz turnieju, ale nie sądzimy, by na stadionie w Łodzi padło mnóstwo bramek.

Zanim zajrzeliśmy w ofertę mieliśmy w głowie remis do 15 minuty. Takiego zakładu nie znaleźliśmy jednak w BETFAN, dlatego urodził się nowy pomysł, mianowicie przedział bramkowy 2-3 gole. Sądzimy, że Polaków będzie stać na maksymalnie 3 gole, a nasz plan świetnie wpisuje się w tego typu zakład.

W pierwszym spotkaniu Senegalczycy wygrali z Tahiti 3:0, mimo że w pierwszej minucie wygrywali już 1:0. Dziś młodzi piłkarze z Tahiti będą chcieli uniknąć tak mocnego ciosu zaraz po pierwszym gwizdku sędziego i czujemy, że Polacy będą długo bić głową o mur. Potem się nieco rozkręcą, bowiem oponenci nie unikną własnych błędów, czego konsekwencją będą dwa, może trzy gole. Oby tak właśnie było!

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Polska – Tahiti | przedział bramkowy 2-3 gole, 2,71 BETFAN

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy