Gram grubo #454: Skopjemy im tyłki!

gramgrubo

Po finale Ligi Mistrzów, który swoją drogą nie był wielkim widowiskiem, pora na rozgrywki międzynarodowe. Najpierw nieudaną przygodę zaliczyli młodzi Polacy na mundialu U20, a teraz do gry ponownie wkracza pierwsza reprezentacja.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Polska zmierzy się z Macedonią Północną w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Będzie to trzecia kolejka grupy G, w której nasi reprezentanci zajmują pierwsze miejsce z kompletem punktów. Najpierw dość niespodziewanie ograliśmy Austriaków na wyjeździe 1:0, a następnie wymęczyliśmy zwycięstwo przed własną publicznością ze słabiutką Łotwą, mimo że kwadrans przed ostatnim gwizdkiem utrzymywał się bezbramkowy remis.

Macedonia zajmuje obecnie trzecią pozycję w grupie, dzięki zwycięstwu z Łotwą oraz remisie ze Słowenią, co jest dość solidnym wynikiem. Reprezentacja Macedonii to zresztą drużyna, która sukcesywnie zalicza progres, a przez to co raz lepsze wyniki. Pamiętamy jak w eliminacjach do mundialu w Rosji, Macedonia dwukrotnie postawiła wysoko poprzeczkę faworyzowanym reprezentacjom. Zarówno Hiszpania jak i Włochy co prawda wywiozły ze Skopje trzy punkty, ale działo się to po ciekawych starciach, w których o mało nie doszło do niespodzianki.

Bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo dają Polakom, ale nie będzie to łatwe spotkanie. Przewidujemy podobny scenariusz, jaki miał miejsce w dwóch poprzednich meczach eliminacji. Mianowicie remis do przerwy i zwycięstwo w całym spotkaniu. Spodziewamy się dość leniwej pierwszej połowy, w której będziemy badać rywala i dopiero po przerwie zapewnimy sobie zwycięstwo.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Macedonia Północna – Polska | remis do przerwy i zwycięstwo Polski, 4,50 BETFAN

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy