Gram grubo #455: Finał Ligi Narodów

gramgrubo

W naszym ostatnim odcinku postanowiliśmy zarobić na spotkaniu reprezentacji Polski z Macedonią. Plan był ambitny, bo oprócz oczywistego, wydawać się mogło zwycięstwa, dołożyliśmy remis do przerwy. Mecz zgodnie z naszymi oczekiwaniami nie zachwycał od pierwszych minut, dlatego wyczekiwaliśmy gwizdka kończącego pierwszą połowę. Tak się stało, a co więcej, już na początku drugiej połowy Polacy strzelili pierwszego i jak się potem okazało jedynego gola w spotkaniu. Wygraliśmy więc jako reprezentacja jak i jako typerzy.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Dziś zajmiemy się finałem Ligi Narodów dywizji A. Portugalczycy jako organizatorzy turnieju finałowego podejmą na Estádio do Dragão w Porto reprezentację Holandii. Gospodarze stawienie się w finale nowych rozgrywek zawdzięczają tak naprawdę wyłącznie swojemu najlepszemu piłkarzowi. Cristiano Ronaldo najpierw wysunął swoich rodaków na prowadzenie, a gdy po golu wyrównującym Szwajcarii wydawało się, że kibice zobaczą dogrywkę, CR7 przypomniał o sobie w wielkim stylu i w dwie minuty zaliczył dwa kolejne trafienia.

Holendrzy natomiast brali udział w meczu błędów. Błędów, które w głównej mierze przydarzały się Anglikom. Takich pomyłek w obronie nie widzieliśmy od dawna na poziomie międzynarodowym i to w spotkaniu czołowych drużyn Europy. Mimo prowadzenia Anglii po z kolei fatalnym błędzie De Ligta, to Holandia zwyciężyła po dogrywce korzystając z prezentów od Anglików.

Dzisiaj według bukmacherów minimalnym faworytem jest Portugalia co nie powinno dziwić. Mając w składzie jednego z najlepszych piłkarzy na świecie i za sobą rzeszę kibiców, trudno upatrywać zwycięstwa Holendrów, którzy mimo świetnego pokolenia nie mają doświadczenia na takim poziomie. Mecz w naszej ocenie będzie obfitował w bramki i to od pierwszych minut. Idąc tą drogą obstawimy BTTS po pierwszych trzech kwadransach. Ostatnio syty kurs udało nam się ustrzelić w starciu reprezentacyjnym i mamy nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Portugalia – Holandia | obie drużyny strzelą w pierwszej poł. 4,50 BETFAN

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy