Gram grubo #456: Pierwsza strata punktów

gramgrubo

Wczorajszy finał Ligi Narodów nie zachwycił. Bramek było jak na lekarstwo, przez co nasz typ okazał się nietrafiony. Portugalia zgodnie z oczekiwaniami wykorzystała atut własnego boiska i zwyciężyła z Holandią, która potrafiła oddać tylko jeden celny strzał na bramkę Portugalii.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Dzisiaj kolejny mecz w ramach eliminacji do EURO 2020 rozegra reprezentacja Polski. Tym razem to my ugościmy rywali, którzy przyjadą do nas z Izraela. Bukmacherzy na zwycięstwo Polaków wystawili kurs około 1,60 co jest dość dyskusyjną sprawą. Co prawda to Polska jest liderem grupy G z kompletem punktów i bez straconej bramki, ale suche dane nie oddają formy, jaką prezentują „Orły” Brzęczka. Albo raczej jej braku.

Izrael zajmuje drugą pozycję w grupie po remisie i dwóch zwycięstwach, dlatego w przypadku zwycięstwa z Polską, to Izreal wskoczy na fotel lidera. Jakie są nasze przewidywania na ten mecz? Trudno powiedzieć, bowiem dużo zależy od pierwszej jedenastki i tego, czy cokolwiek się zmieni w naszej reprezentacji. Jeśli zagramy na takim poziomie co z Łotwą, czy z Macedonią, to niczego dobrego nie wróżymy naszym reprezentantom. To po prostuj jeden wielki chaos, który nieco lepsza reprezentacja niż wyżej wymienione będzie potrafiła skrzętnie wykorzystać, np. reprezentacja Izraela.

Co prawda w składzie gości zabraknie Dabbura, który z powodu ślubu nie stawił się na zgrupowanie Izreala, ale nadal występuje tam kilku ciekawych piłkarzy, którzy mogą pokrzyżować plany Polaków. My ostatecznie postawimy na remis, bowiem wynik ten jest dobry dla obydwóch drużyn. Nie sądzimy, by Brzęczek nagle odmienił styl gry w kilka dni, a ten obecny nie jest na tyle dobry w naszej ocenie, by wypunktować ambitnych Izraelczyków.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Polska – Izrael | remis, 4,00 BETFAN

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy