Gram grubo #457: Młodzi do boju!

gramgrubo

Mistrzostwa Świata U20 rozgrywane na polskiej ziemi z pewnością nie zagoszczą w naszej pamięci na lata. Gra naszych adeptów futbolu nie porywała, jednak mimo sprzyjającej strukturze turnieju udało się im wyjść z grupy z trzeciego miejsca. Ich przygoda skończyła się jednak pare dni później, gdy odnieśli porażkę w 1/8 finału z Włochami. Teraz pora na nieco starszych kolegów z kadry U21, którzy zaczynają dzisiaj Mistrzostwa Europu U21 we Włoszech.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Pierwszym meczem turnieju będzie starcie naszej reprezentacji z Belgią, z którą zdaje się mamy największe szanse na jakiekolwiek punkty. Trafiliśmy bowiem do strasznie trudnej grupy, w której oprócz naszych dzisiejszych rywali zagrają również Hiszpanie, czyli pretendent do tytułu oraz gospodarze imprezy – Włosi.

Dzisiaj zatem podopieczni Czesława Michniewicza muszą wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, by już na wstępie turnieju nie być skreślonym. A to być może nasi reprezentanci będą w stanie powtórzyć, bowiem nie tak dawno w dwumeczu barażowym ograli faworyzowaną Portugalię z wieloma młodymi gwiazdami w składzie.

Dziś w Belgii zabraknie za to wielu utalentowanych piłkarzy, których trapią kontuzje, a my wyjdziemy w optymalnym składzie. Wystąpi przede wszystkim Kownacki, który opuścił ostatnio zgrupowanie pierwszej reprezentacji po nabawieniu się urazu mięśniowego. Rehabilitacja przeszła jednak pomyślnie i dziś będzie gotowy na spotkanie z Belgami.

Czego się spodziewać po naszych reprezentantach? Walki i jednak piłkarskiej jakości. To nie drużyna, w której występują piłkarze rezerw europejskich klubów, czy co gorsza, niezdecydowani co do swojej przynależności narodowej zawodnicy. W bramce broni pewny siebie Grabara, w środku walczący Żurkowski, a na szpicy wspomniany Kownacki.

Dobre wejście w turniej to podstawa sukcesu, dlatego będziemy chcieli za wszelką cenę uniknąć porażki. Remis jest w zasięgu podopiecznych Czesława Michniewicza i to właśnie na podział punktów postawimy pieniądze.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Polska – Belgia | remis, 3,20 BETFAN

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy