Gram grubo #458: Zwycięstwo wisi na włosku

gramgrubo

Polska reprezentacja do lat 21 zachwyciła w pierwszym meczu turnieju polskich kibiców. Wygraliśmy z faworyzowaną Belgią 3:2 i choć po trzeciej bramce wydawało się, że mamy wszystko pod kontrolą, straciliśmy gola po rzucie rożnym. Końcówka była więc bardzo nerwowa, ale utrzymaliśmy przewagę i zgarnęliśmy komplet punktów. Dziś pora na nieco trudniejsze wyzwanie.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Po pierwszej kolejce w grupie A zajmujemy drugie miejsce, tuż za Włochami, którzy mają lepszy bilans bramkowy. I to właśnie z gospodarzami mistrzostw zmierzymy się dzisiejszego wieczoru.

Włosi nie kalkulowali. W kadrze znaleźli się najlepsi piłkarze w tym roczniku, którzy mimo występów w dorosłej reprezentacji Włoch zostali powołani na młodzieżowe mistrzostwa. Mają w składzie piłkarzy czołowych drużyn Serie A, którzy stanowią o sile tych zespołów.

Spotkanie Włochów z Hiszpanami według wielu było przedwczesnym finałem. Piłkarze nie zawiedli, serwując nam arcyciekawe spotkanie z wielką piłkarską jakością. Mimo prowadzenia Hiszpanii to gospodarze sięgnęli po arcyważne trzy punkty i teraz przed starciem z Polakami to Włosi są faworytem w oczach bukmacherów.

Choć to piłka młodzieżowa, gdzie wszystko może się zdarzyć, to nie przewidujemy dzisiaj naszego zwycięstwa. Mamy jednak nadzieję, że powalczymy i strzelimy co najmniej jedną bramkę. Idąc tym tokiem myślenia postawimy na zwycięstwo gospodarzy przy bramkach obydwóch drużyn.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Włochy – Polska| Włochy wygrają i obydwie drużyny strzelą gola, 3,20 BETFAN

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy