Gram grubo #459: Wakacje w Afryce

gramgrubo

Sezon ogórkowy w futbolu to niestety nie najlepszy okres dla typerów. Niektórzy robią sobie krótkie wakacje i odpoczynek od obstawiania, a inni próbują zarobić na rozgrywkach takich jak mistrzostwa kontynentów czy co chyba gorsze, meczach towarzyskich. My podejmiemy tę trudną próbę i zajrzymy do Pucharu Narodów Afryki w poszukiwaniu wygranej.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Ghana zmierzy się w swoim pierwszym meczu na turnieju z reprezentacją Beninu. Znacznie bardziej utytułowani są Ghańczycy, którzy już czterokrotnie w historii triumfowali w Pucharze Narodów Afryki. Co więcej, od 2010 roku Ghana notuje w tych rozgrywkach świetnie wyniki, a najgorszym miejscem było to tuż za podium.

Przeciwnicy z Beninu tylko trzykrotnie w historii kwalifikowali się na turniej finałowy, a ich przygoda zawsze kończyła się na fazie grupowej. Dziś więc bukmacherzy w roli faworyta widzą reprezentację Ghany. I choć nie wygrali swoich dwóch ostatnich meczów towarzyskich, nie powinno mieć to większego znaczenia w turnieju mistrzowskim.

Oczywiście nie będziemy udawać, że afrykański futbol to nasz konik, a piłkarzy Beninu wyrecytujemy jednym tchem. Jednak postaramy się zarobić na tym spotkaniu w momencie, w którym o meczach w najlepszej lidze świata możemy zapomnieć. Na polską Ekstraklasę jeszcze chwilę poczekamy, dlatego by nie stracić „rytmu meczowego” postawimy na zwycięstwo Ghany przy maksymalnie dwóch bramkach w całym spotkaniu.

Dlaczego? Pięć z sześciu ostatnich spotkań dzisiejszego faworyta kończyło się maksymalnie dwiema bramkami, a aż cztery z nich maksymalnie JEDNĄ bramką! Mamy nadzieję, że sytuacja ta nie odwróci się na PNA, a Benin nie sprawi niespodzianki. Kurs na zwycięstwo Ghany przy maksymalnie trzech bramkach również wygląda okazale, dlatego świetnie nadaje się do taśmy AKO. Oczywiście mamy na uwadze sezon ogórkowy, dlatego nie szalejemy ze stawką.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Ghana – Benin | Ghana i poniżej 2,5 gola, 2,89 BETFAN

Do kuponu AKO:

Ghana – Benin | Ghana i poniżej 3,5 gola, 1,99 BETFAN

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy