Gram grubo #460: Starcie potęg

gramgrubo

Sezon ogórkowy zawsze odbija nam się czkawką. Obstawienie Pucharu Narodów Afryki nie poszło po naszej myśli zatem dziś liczymy na zmianę nastrojów. W tym pomóc ma nam półfinał Mistrzostw Europy U21 rozgrywanych na włoskiej ziemi.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Interesować nas będzie starcie Hiszpanii z Francją, czyli dwóch piłkarskich potęg. O sile i możliwości reprezentacji nazywanej „La Rojita” przekonaliśmy się na własnej skórze. Młodzi Hiszpanie pokonali naszych rówieśników w decydującym starciu grupy A i obawiamy się, że słowo pokonali nie oddaje w pełni tego, co działo się wówczas na murawie.

Hiszpania rozgromiła Polskę 5:0 i zabiła nasze marzenia o półfinale oraz Igrzyskach Olimpijskich, na które pojadą cztery najlepsze drużyny mistrzostw. Nam się to nie udało, jednak Hiszpanie dopięli swego i teraz liczą na kolejny tytuł mistrzowski. Na ich drodze stanie Francja, która co prawda nie skończyła na fotelu lidera grupy C, ale stawi się w półfinale jako najlepsza drużyna z drugiego miejsca wszyskich grup.

Bukmacherzy większe szanse dają Hiszpanom i nam również bliżej do faworyzowania naszych pogromców niż Francuzów. Nie zapominamy jednak, że mówimy o piłce młodzieżowej oraz dwóch świetnych reprezentacjach. W takich okolicznościach może paść praktycznie każdy wynik, bowiem Hiszpania ma swoje słabości, które obnażyli gospodarze turnieju – Włosi.

Dlatego tym razem zamiast obstawienia zwycięzcy pójdziemy w rzuty rożne, które Hiszpanie oraz Francuzi wyjątkowo często biją na tych mistrzostwach. W każdym meczu fazy grupowej zarówno Hiszpanie jak i Francuzi wykonywali więcej rzutów rożnych niż rywale. I choć w starciu dwóch ofensywnych drużyn statystyka ta może wyglądać nieco inaczej, liczymy na otwarte spotkanie od pola karnego do pola karnego.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Hiszpania – Francja | powyżej 11,5 rożnych, 2,44 BETFAN

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy