Gram grubo #461: Starcie pierwszego mistrza świata

gramgrubo

Spróbowaliśmy swoich sił w Pucharze Narodów Afryki, w młodzieżowym Euro, wcześniej mundialu, a teraz pora na wycieczkę do Ameryki Południowej. Konkretnie do Brazylii, gdzie odbywa się właśnie 46. edycja Copa America.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Interesować nas będzie starcie Urugwaju z Peru, czyli ostatnie spotkanie ćwierćfinałowe. Awans do półfinału zdążyły wywalczyć już reprezentacje Brazylii, Argentyny oraz Chile, czyli faworyci do trofeum. Pora na wyłonienie czwartego półfinalisty.

Urugwaj to triumfator grupy C, w której zdołał wygrać z Chile, czyli drużyną, która wywalczyła już awans, zremisować z Japonią oraz pogromić Ekwador. Peru natomiast stawi się w ćwierćfinale jako najlepsza ekipa z trzeciego miejsca we wszystkich grupach. Do tego wystarczył bezbramkowy remis z Wenezuelą oraz wygrana z najsłabszą drużyną w grupie – Boliwią. Po drodze Peru zaliczyło jeszcze wysoką porażkę z gospodarzem turnieju Brazylią 0:5.

I to właśnie podobnego scenariusza spodziewamy się dzisiaj na Arena Fonte Nova w Salvadorze. Urugwaj to w naszej ocenie klarowny faworyt do zwycięstwa. Potrafili skończyć zmagania grupowe na pozycji lidera, nie przegrali jeszcze meczu na tym turnieju, a w składzie pierwszego mistrza świata z 1930 roku biegają o wiele lepsi piłkarze niż w reprezentacji Peru.

Mając na uwadze jakim wynikiem skończyło się spotkanie z Brazylią, tu również widzimy wysoką wygraną Urugwaju. Obstawimy zatem zwycięstwo z przewagą co najmniej dwóch bramek, na co kurs wydaje się bardzo atrakcyjny.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Urugwaj – Peru | wygrana Urugwaju z handicapem 0:1, 3,00 BETFAN

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!


Komentarze

komentarzy