Gram grubo #462: Elektryczna obrona

gramgrubo

Kolejna niespodzianka pokrzyżowała nasze plany. Tym razem faworyzowany Urugwaj nie podołał niżej notowanej reprezentacji Peru. W regulaminowym czasie nie padła żadna bramka, dlatego o awansie miała zdecydować seria rzutów karnych. Jako pierwszy do „jedenastki” podszedł Luis Suarez, który jak się potem okazało, jako jedyny spudłował. Brawo dla Peruwiańczyków!

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Dzisiaj wracamy na Euro U21, gdzie dziś dojdzie do meczu finałowego. W odróżnieniu do młodzieżowego mundialu, tym razem na finiszu spotkają się najwięksi faworyci do tytułu. Hiszpanie, którzy gdyby nie wygrana wywalczona w ostatnich minutach w starciu z Belgami, nie wyszliby nawet z grupy oraz Niemcy, dla których finały imprez młodzieżowych to chleb powszedni.

Hiszpanie imponują swoim stylem. Tiki taka, szybka wymiana piłki, bombardowanie pola karnego przeciwnika to ich recepta na sukces. Boleśnie przekonali się o tym nasi reprezentanci, którzy nie mieli nic do powiedzenia w starciu z lepszą drużyną pod każdym względem.

Niemcy jak to Niemcy. 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy. Dziś jednak muszą mieć się na baczności, bowiem ich obrona jest bardzo elektryczna. Mówiąc to mamy na myśli sprokurowanie rzutów karnych, które miało miejsce w KAŻDYM meczu Niemców na tych mistrzostwach. Niepewne ruchy obrońców i chwila zawahania to dla Hiszpanów wręcz zaproszenie do pola karnego, w którym czuja się jak ryba w wodzie.

Idąc tym tokiem myślenia obstawimy dwa single, jeden na powyżej 1,5 gola i zwycięstwo Hiszpanów, którzy w naszej ocenie mają większe szanse na zwycięstwo. Drugi na rzut karny w spotkaniu. Oby dzisiaj nasze przeczucia spotkały się z boiskową rzeczywistością.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Hiszpania – Niemcy | Hiszpania i powyżej 1,5 gola, 2,38 BETFAN

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Hiszpania – Niemcy | będzie rzut karny, 2,60 BETFAN

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy