Gram grubo #463: Man(e) of the match

gramgrubo

Puchar Narodów Afryki wkracza w decydującą fazę. Po zmaganiach grupowych na reprezentacje z Czarnego Lądu czekają zmagania w 1/8 finału. Teraz każde potknięcie będzie oznaczać koniec marzeń o trofeum.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Zajmiemy się drugim dzisiejszym spotkaniem, w którym Uganda zmierzy się z Senegalem. Uganda swoją obecność w 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki zawdzięcza drugiej pozycji w grupie A, w której rywalizowała z Egiptem, Zimbabwe oraz Demokratyczną Republiką Kongo. Cztery punkty wystarczyły, by awansować dalej ku uciesze kibiców z Ugandy.

Senegal to reprezentacja, która również awansowała dzięki drugiej pozycji w grupie. Senegalczycy okazali się lepsi od Kenii i Tanzanii, jednak musieli uznać wyższość Algierii, która awansowała z pierwszego miejsca.

Bukmacherzy w roli faworyta widzą Senegal i my nie zamierzamy z tym dyskutować. Faworyt ma w składzie znacznie lepszych piłkarzy, którzy stanowią o sile europejskich drużyn. Choćby triumfatora Ligi Mistrzów z poprzedniego sezonu, Liverpooolu, gdzie występuje na co dzień Sadio Mane. I to właśnie na nim chcielibyśmy dzisiaj skupić się najbardziej.

Typujemy go bowiem na strzelca bramki, która mamy nadzieję zapewni zwycięstwo reprezentacji Senegalu. Piłkarz Liverpoolu strzelił już na tym turnieju dwa gole, co czyni go najlepszym strzelcem Senegalu. Mamy nadzieję, że dzisiaj powiększy swój dorobek bramkowy i zgodnie z przewidywaniami to Senegal sięgnie po zwycięstwo.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Uganda – Senegal | Sadio Mane strzeli gola, a Senegal wygra, 3,35 BETFAN

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy