Gram grubo #464: Fenomenalna statystyka Brazylii

gramgrubo

W ostatnim odcinku typowaliśmy zwycięstwo Senegalu, które zapewnić miał Sadio Mane. Trafiliśmy w 100%, bowiem to właśnie po jego bramce, zreszta jedynej w meczu, Senegalczycy sięgnęli po zwycięstwo. Takie „czutki” to my lubimy!

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Dzisiaj zajrzymy na inny kontynent, na którym piłka nożna to świętość. Ameryka Południowa skupia wiele świetnych drużyn, a ta najbardziej utytułowana spróbuje sięgnąć po kolejny triumf w Copa America. Mowa o Brazylii, która co więcej jest gospodarzem turnieju.

W finale zmierzy się z Peru, które niespodziewanie wyeliminowało wyżej notowanych rywali. Drużyna, która awansowała z trzeciego miejsca w grupie, nie była brana pod uwagę w kontekście typowania finalistów calej imprezy. Jednak po wyjściu z grupy nieoczekiwanie pokonała najpierw Urugwaj, a następnie Chile.

Dzisiaj zatem pora na rewanż, bowiem obie ekipy zmierzyły się w fazie grupowej. Wówczas gospodarze zasłużenie zwyciężyli 5:0 i dzisiaj bukmacherzy dają małe szanse na zwycięstwo reprezentacji Peru. Nie powinno to nikogo dziwić mając na uwadze starcie w grupie, granie u siebie Brazylii i zwyczajne zmęczenie reprezentacji Peru, która już wykręciła wynik ponad stan.

W naszej ocenie faworyzowani gospodarze wygrają do zera. Szczerze mówiąc nie lubimy takiego zakładu, bowiem czasem o bramce decyduje przypadek czy niesłuszna decyzja arbitra. Jednak nie możemy przejść obojętnie obok statystyki traconych bramek przez Brazylię, a raczej ich braku. W siedmiu ostatnich spotkaniach Brazylia zachowała czyste konto, dlatego dziś, gdy gra o tytuł mistrzowski, spodziewamy się kontynuacji dobrej passy. Obstawimy zwycięstwo gospodarzy do zera i choć kurs nie zachwyca, warto dołożyć do kuponu AKO.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Brazylia – Peru | Brazylia wygra do zera, 1,74 BETFAN

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy