Gram grubo #465: Dogrywka

gramgrubo

Jesteśmy trochę źli na siebie. Nie byliśmy wierni swojej taktyce, którą zmieniliśmy na rzecz niesamowitej statystyki Brazylii. Zawsze powtarzamy, że w starciu nawet największego outsidera z wielkim faworytem może paść bramka tego pierwszego. Gospodarze Copa America stracili pierwszą bramkę na tym turnieju. Niestety porzuciliśy swoją zasadę i teraz możemy być źli tylko na siebie.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Dziś wracamy na Czarny Ląd, gdzie czekają nas kolejne starcia 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki. Tym razem interesować nas będzie spotkanie Ghany z Tunezją, które wyłoni kolejnego ćwierćfinalistę PNA.

Ghańczycy wyszli z grupy F na pozycji lidera dzięki dwóm remisom i jednemu zwycięstwu. Wyprzedzili Kamerun mający tyle samo punktów jednak gorszy bilans bramkowy, Benin oraz Gwineę-Bissau.

Tunezji do awansu nie potrzebne było nawet zwycięstwo. Wyjście z grupy z drugiego miejsca zapewniły trzy remisy, co jest dość kluczowe w kontekście naszego dzisiejszego typowania. Tunezyjczycy w grupie E okazali się lepsi od Angoli i Mauretanii, a liderem zostali piłkarze Mali.

Patrząc na zmagania grupowe, na myśl przychodzi kolejna dogrywka w 1/8 finałów Pucharu Narodów Afryki. Taki scenariusz miał już miejsce w dwóch na sześć dotychczas rozegranych spotkań w 1/8 na tym turnieju. Nie myśląc za wiele postawimy na remis, który ową dogrywkę gwarantuje.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Ghana – Tunezja | remis, 2,86 BETFAN

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy