Gram grubo #467: Czeska wyprawa

gramgrubo

Okres ogórkowy powoli mija, co oznacza, że wkraczamy w nowy sezon 2019/2020. I choć na najlepszą ligę świata musimy poczekać jeszcze 4 dni, już teraz można znaleźć rozgrywki warte uwagi typera.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Zajrzymy do Czech, gdzie najwyższa klasa rozgrywkowa rozpoczęła już nowy sezon. Nas interesuje spotkanie zamykające pierwszą kolejkę, w którym Zlin podejmie przed własną publicznością Slavię Praga.

Gospodarze to typowa ekipa środka tabeli, czego potwierdzeniem była dziewiąta lokata w poprzednim sezonie czeskiej ekstraklasy. Na inaugurację przyszło mierzyć się z jednym z faworytów do mistrzowskiego tytułu, który co więcej będzie próbował obronić mistrzostwo wywalczone w poprzednim sezonie. Do tego Slavia dołożyła Puchar Czech potwierdzając dominację na czeskim podwórku.

Faworytem dzisiejszego spotkania bez wątpienia są goście z Pragi. Sądzą tak bukmacherzy, kibice za naszą południową granicą oraz my. Przewidujemy łatwe zwycięstwo Slavii, która w okresie przygotowawczym wykazywała się dużą liczbą strzelanych bramek. Dlatego oprócz zwycięstwa gości, obstawimy co najmniej trzy gole w całym spotkaniu. Kurs nie zachwyca w kontekście singla, ale w dublu czy taśmie AKO sprawdzi się doskonale.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Zlin – Slavia Praga | Slavia i powyżej 2,5 gola, 1,93 BETFAN

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy