Gram grubo #468: Żądni powtórki

gramgrubo

Nasze wczorajsze przewidywania sprawdziły się niestety tylko połowicznie. Slavia Praga zgodnie z oczekiwaniami zwyciężyła w pierwszym ligowym meczu nowego sezonu, jednak stało się tak za sprawą tylko jednego gola w całym spotkaniu. By odwrócić losy bitwy z bukmacherem, przyjrzymy się eliminacjom do Ligi Mistrzów.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Valletta zmierzy się przed własną publicznością z Dudelange w ramach meczu rewanżowego pierwszej rundy eliminacyjnej Champions League. W pierwszym starciu rozgrywanym na Stade Jos Nosbaum padły aż cztery bramki, a mecz zakończył się remisem 2:2. Z takiego wyniku z pewnością bardziej mogą cieszyć się mistrzowie Malty, którzy nie mają doświadczenia w europejskich pucharach. Ich przygoda kończyła się dotychczas maksymalnie na drugiej rundzie kwalifikacji.

W Luksemburgu natomiast widać postęp. Mowa tu zarówno o reprezentacji jak i piłce klubowej. Wszyscy pamietają blamaż Legii w poprzednim sezonie oraz późniejszą przygodę mistrza Luksemburga, która skończyła się dopiero na fazie grupowej Ligi Europy co jest wielkim sukcesem.

W pierwszym meczu to luksemburski zespół przeważał i dzisiaj w roli zwycięzcy upatrujemy pogromcę Legii. Valletta mimo dobrego wyniku wywiezionego z Luksemburga nie jest drużyną, która powinna przestraszyć gości żądnych powtórki z poprzedniego sezonu. Stawiamy zatem na Dudelange po niezłym kursie.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Valletta – Dudelange | Dudelange, 2,43 BETFAN

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy