Gram grubo #469: A stanie się coś niespodziewanego?

gramgrubo

Wczorajsze typowanie nie poszło po naszej myśli. Dudelange nie potrafiło zwyciężyć na trudnym terenie rywala i tylko zremisowało 1:1. Wynik ten dał nieoczekiwany awans mistrzowi Malty.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Dzisiaj pora na kolejne mecze eliminacyjne Ligi Mistrzów. Przyjrzymy się spotkaniu Cluj z Astaną. W pierwszym spotkaniu mistrz Kazachstanu wygrał przed własną publicznością 1:0. Mecz był wyrównany, jednak więcej strzałów na bramkę oddali gospodarze, którzy w 68. minucie spotkania zdobyli zwycięską bramkę.

Dzisiaj rumuński zespół będzie miał okazję do odwrócenia losów dwumeczu. I to właśnie Cluj w oczach bukmacherów jest wyraźnym faworytem dzisiejszego starcia. My pozwolimy sobie mieć tym razem odmienne zdanie.

Co prawda nie przewidujemy łatwej wygranej gości, jednak nie spisujemy ich na straty. Astana od lat potrafiła napsuć krwi wyżej notowanym rywalom w europejskich pucharach. Co więcej Cluj zna smak blamażu, którego doznał w poprzednim sezonie, gdy przyszło mu się mierzyć z luksemburskim Dudelange…

Na domiar złego Cluj tylko zremisował w pierwszej kolejce nowego sezonu rumuńskiej ekstraklasy grając przed własną publicznością. I to właśnie podobnego rezultatu spodziewamy się dzisiaj na Stadionie im. dr. Constantina Rădulescu. W naszej ocenie Astana może nie tylko zremisować, ale nawet wygrać w dzisiejszym meczu rewanżowym.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Cluj – Astana | Astana lub remis, 2,08 BETFAN

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy