Gram grubo #470: O mistrza Czarnego Lądu!

gramgrubo

Po czterech tygodniach zmagań na Czarnym Lądzie, w Pucharze Narodów Afryki czeka nas finalne starcie. Kilka faworytów do tytułu odpadło w przedbiegach, a i gospodarze nie doczekali się swoich piłkarzy w meczu o mistrzostwo. W nim zmierzą się reprezentacje Senegalu i Algierii.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Obie drużyny spotkały się już w fazie grupowej tego turnieju. Wówczas jedyną bramkę w meczu zdobyli Algierczycy, co pozwoliło im zdobyć nie tylko trzy punkty, ale i pozycję lidera w grupie. Spotkanie było jednak wyrównane i dzisiaj trudno wskazywać faworyta. Była to zresztą jedyna porażka Senegalczyków, smaku której Algierczycy jeszcze nie zaznali.

Bukmacherzy nie upatrują faworyta w żadnej z drużyn i za każdy boiskowy scenariusz oferują bardzo zbliżone kursy. My również nie podejmiemy się tego trudnego zadania i odpuścimy typowanie zwycięzcy. Obie reprezentacje są bardzo zmęczone trudami całego turnieju i sądzimy, że o wygranej może przesądzić przypadek.

Weźmiemy jednak pod uwagę bramki, a raczej ich brak, bowiem nie spodziewamy się wymiany ciosów. Przewidujemy maksymalnie dwie bramki w całym spotkaniu, a kusi nas nawet bezbramkowy remis. Jedna bramka może jednak paść podobnie zresztą jak w starciu grupowym obu reprezentacji. Cztery z sześciu meczów Senegalczyków kończyło się na tych mistrzostwach maksymalnie jedną bramką i dzisiaj liczymy na podobne rozstrzygnięcie.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Senegal – Algieria | poniżej 1,5 gola, 2,16 BETFAN

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy