Gram grubo #472: Grecka tragedia

gramgrubo

Eliminacje Ligi Mistrzów wkraczają w decydującą fazę. Kilka zespołów praktycznie zapewniło sobie awans po pierwszym spotkaniu, dlatego rewanż będzie tylko formalnością. Są jednak spotkania, w których szanse przejścia do następnej rundy wydają się być wyrównane.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Zajrzymy do Pireusa, gdzie miejscowy Olympiakos podejmie przed własną publicznością Viktorię Pilzno. W pierwszym meczu rozgrywanym za naszą południową granicą padł bezbramkowy remis. Żadna z drużyn nie przejęła ewidentnej kontroli nad meczem, jednak to gospodarze częściej stwarzali zagrożenie pod bramką rywala. Piłkarze Olympiakosu nie oddali choćby jednego celnego strzału na bramkę Viktorii.

Remis wywieziony z Czech jest w teorii dobry dla Greków, ale każda bramka stracona na stadionie w Pireusie może okazać się gwoździem do trumny Olympiakosu. Bramkowy remis oraz rzecz jasna wygrana gości zapewnia awans ekipie z Pilzna.

Bukmacherzy jednak widzą wyraźnego faworyta w gospodarzach. My pozwolimy sobie na odmienne zdanie i obstawimy awans Czechów. Dlaczego? W pierwszym meczu to właśnie oni sprawiali lepsze wrażenie, jednak nie potrafili wykończyć akcji. Są jednak po trzech kolejkach nowego sezonu w czeskiej ekstraklasie, podczas gdy rozgrywki w Grecji jeszcze się nie zaczęły. W teorii mogą być bardziej wypoczęci, ale na początku sezonu to nie zmęczenie, a rytm meczowy ma większe znaczenie. Pokusimy się zatem o niespodziankę i awans gości.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Olympiakos – Viktoria Pilzno | awans gości, 2,43 BETCLIC

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy