Gram grubo #473: Ostatni odcinek na grubo!

gramgrubo

Miała być grecka tragedia i była! Szkoda tylko, że zostaliśmy jej tragicznymi bohaterami. Mimo remisu do przerwy, spotkanie Olympiakosu z Viktorią Pilzno skończyło się zwycięstwem gospodarzy aż 4:0. Niespodzianki nie było, dlatego spróbujemy szybko o tym zapomnieć i zarobić na dzisiejszych meczach kwalifikacji.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Tym razem zajrzymy na północ Europy, a konkretnie do norweskiego Trondheim. I nie, nie będziemy podążać szlakiem Bonusa BGC i jego zmyślonych walk, a skupimy się na starciu Rosenborga z BATE w ramach meczu rewanżowego kwalifikacji Ligi Mistrzów.

W pierwszym spotkaniu rozgrywanym na białoruskiej ziemi górą byli gospodarze, którzy wygrali 2:1. Jednak podobnie jak w poprzedniej rundzie w dwumeczu z Piastem, BATE nie zachwycało. Częściej przy piłce byli goście z Norwegii, którzy stworzyli zresztą więcej sytuacji bramkowych. Wynik z Białorusi nie odzwierciedla zatem tego, co działo się na boisku.

Między innymi dlatego w dzisiejszym rewanżu to Rosenborg jest w oczach bukmacherów faworytem do zwycięstwa, a także do awansu. I nie będziemy się temu sprzeciwiać. Typujemy wygraną gospodarzy z najsłabszym BATE od lat, które powinno odpaść już w poprzedniej rundzie z Piastem Gliwice. Niestety indywidualny błąd i brak koncentracji w końcówce spotkania rewanżowego przechyliło szalę zwycięstwa na korzyść mistrza Białorusi.

Dzisiaj poszalejemy, bowiem nie typujemy zwykłej wygranej Rosenborga, a dokładny wynik 1:0. Białorusini mają duży problem ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowej i mamy nadzieję, że tym razem nie dostaną prezentu od gospodarzy, którzy po strzelonej bramce skupią się na utrzymaniu wyniku dającego im awans.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Rosenborg – BATE | dokładny wynik 1:0, 6,00 BETCLIC

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy