Gram grubo #52: „Byki” i „Delfiny”, czyli zwierzyniec typów

gramgrubo

Ostatni weekend pokazał, jak wielkie mamy szczęście  bardzo znamy się na temacie. Z zainwestowanych 400 złotych zarobiliśmy 800 złotych na czysto, co niezmiernie nas ucieszyło, a trafiony dokładny wynik Barcelony był tylko wisienką na torcie, którym się prawie nie zachłysnęliśmy z dumy. Jednak nie odlatujemy jak Kamil Stoch wczoraj w Willingen, lecz zbieramy kolejne fundusze na wymarzone Malediwy, do dzieła!

Zaczynamy meczem o 15:30 w Lipsku. Miejscowe „Byki” podejmą „Wieśniaków”, czyli iście wiejski pojedynek. W naturze to byki są pod kontrolą tych drugich, jednak w kontekście futbolu jest zgoła odwrotnie. Czwarte Hoffenheim traci osiem punktów do drugiego RB Lipsk. Mecz drużyn, które póki co robią wynik ponad przedsezonowe oczekiwania, wyprzedzając tak wielkie drużyny jak Borussia, Bayer czy Schalke. W ostatnim ich spotkaniu padł bramkowy remis – 2:2, oba zespoły są na fali, dlatego zdecydujemy się na typ obie drużyny strzelą bramkę. Ofensywna postawa, wysokie pozycje w tabeli i dobra passa to argumenty, na których opieramy naszą tezę. Ostatnie 30 meczów RB Lipsk? Tylko dwa mecze, w których nie zdołało strzelić bramki. Ostatnie 30 meczów Hoffenheim? Tylko trzy mecze, w którym nie trafiło do siatki rywali. Liczymy, że zgodnie ze swoimi zwyczajami ustrzelą też dzisiaj i dadzą nam zarobić.

RB Lipsk – Hoffenheim| OBIE DRUŻYNY STRZELĄ BRAMKĘ, 1,65 Forbet

Dzień kończymy w Mediolanie, gdzie świetnie spisujący się w ostatnich meczach Inter zmierzy się z głównym kandydatem do spadku z ligi – Pescarą. Zgromadzone dziewięć punktów w 20 meczach to wynik, który pokazuje, że Serie A to za głęboka woda dla „Delfinów”. Natomiast „Nerazzurri” to drużyna, która od sześciu meczów nie zaliczyła porażki w lidze i imponuje formą, którą z pewnością zaprezentuje w dzisiejszym spotkaniu. Co tu dużo mówić, będzie to mecz do jednej bramki, a której – chyba nie trzeba wyjaśniać. Wszystkie ich wcześniejsze starcia skończyły się na korzyść „Czarno-niebieskich”, dlatego liczymy na ich natarcie od pierwszej do ostatniej minuty, co pozwoli zapewnić zwycięstwo Interu co najmniej dwoma golami. I na to też obstawimy nasze pieniądze.

Inter Mediolan – Pescara Calcio| Handicap 0:1, wygra Inter, 1,65 Forbet

Zrzut ekranu 2017-01-28 o 08.18.10

Komentarze

komentarzy