Gram grubo: #61: Włoska robota

gramgrubo

Wszystko wróciło do normy. Wczoraj po raz kolejny daliśmy Wam zarobić, choć to, co zrobił Bayern Monachium, nie jednego mógł przyprawić o zawrót głowy. Dwie bramki w samej końcówce spotkania i eksplozja radości, gdy tak zaskakujący rozwój wydarzeń pomógł nam się wzbogacić. Wieczorna „Viola” dopełniła tylko formalności, gładko wygrywając 3:0, a my z uśmiechem mogliśmy wprawić się w klimat sobotniej nocy. Równie zadowoleni będziemy kończyć ten tydzień, gdyż dziś zmierzamy po kolejną wygraną, a tę zapewni nam liga włoska. 

Na początek Sampdoria z dwoma Polakami w składzie będzie chciała dobić drużynę z Bolonii. Ostatnie porażki z Milanem, gdy „Blucerchiati” grali z przewagą dwóch zawodników i nie potrafili tego wykorzystać, oraz z Napoli, gdy dali sobie wbić aż siedem goli niezbyt dobrze świadczy o ich formie na boisku. A z pewnością forma psychiczna po takich meczach nie jest na najlepszym poziomie. Bologna zajmuje 14. pozycję z 27 punktami na koncie, a gospodarze mają o trzy oczka więcej i są na 10. miejscu. W tym meczu może zdarzyć się wszystko. Od przełamania, przez podział punktów, aż po zwycięstwo Sampdorii. Mecz loteria. Jednak nasz los postawimy na zwycięstwo gospodarzy, którzy potrafią zwyciężać z „Rossoblu” na własnym stadionie, na którym na ostatnie pięć starć, cztery zakończyły się zwycięstwem „Blucerchiati”. Ostatni mecz Sampdorii to zwycięstwo u siebie z Romą, co daje klarowny obraz formy i możliwości przed własną publicznością. Dzisiaj po raz kolejny sprawią prezent swoim kibicom, a my będziemy cieszyć się razem z nimi.

Sampdoria Genua – FC Bologna | Sampdoria Genua, 1,95 Forbet

Na wieczór zaserwujemy Wam powtórkę z rozrywki, czyli dokładnie ten sam typ, jaki dał nam wygraną w środę, mianowicie zwycięstwo Juventusu z handicapem. Tym razem lider Serie A pojedzie do Cagliari, gdzie zmierzy się z 15. drużyną w tabeli. To będzie mecz bez historii, łatwe zwycięstwo „Starej Damy” i umocnienie się na pozycji lidera. Ostatnie pięć meczów to same zwycięstwa, a bezpośrednie starcia obu ekip też grają na korzyść Juventusu, który gdy już przyjeżdża do Cagliari, zwycięża co najmniej przewagą dwóch bramek. Ponoć nic dwa razy się nie zdarza, jednak wierzymy, że ta sama taktyka da nam ponownie zarobić w tym tygodniu.

Cagliari – Juventus Turyn | Handicap 1:0 i wygrana Juventusu, 1,80 Forbet

Zrzut ekranu 2017-02-12 o 12.33.11

 

Komentarze

komentarzy