Gram grubo #87: Pewny zysk lub pewnie przegrają, czyli dzień z pewniakami

gramgrubo

Ach ta Islandia… „Wikingowie” wczoraj chyba za szybko strzelili dwie bramki, by potem rozluźnić szyki swej defensywy i dać sobie wbić gola piłkarzom Kosowa. Najbardziej boli typera, gdy kombinuje, szuka niekonwencjonalnych rozwiązań, a na koniec okazuje się, że mógł dać całą kolejkę po kursach. I taka sytuacja właśnie wczoraj miała miejsce. Dzisiaj też jest dzień i żeby podwoić stawkę, skupimy się dzisiaj wyłącznie na pewniakach.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Szwecja o godzinie 18:00 stoczy bój z Białorusią, która z dwoma punktami nie ma już szans na awans na mistrzostwa świata w Rosji. Jeśli myśli o awansie, musi punktować z tak słabym rywalem na własnym stadionie. W meczach tego kalibru tylko cud, jakaś czerwona kartka, karny z kapelusza, może zmienić planowany scenariusz spotkania. W ostatnich miesiącach Szwedzi podejmowali przed własną publicznością europejskie drużyny o podobnym poziomie piłkarskim, jeśli nie powiedzieć lepszym, i dwukrotnie wygrywała. Były to wygrane ze Słowacją 6:0 oraz Bułgarią 3:0. Do tej pory obie reprezentacje mierzyły się ze sobą trzykrotnie i za każdym razem to Szwecja schodziła z boiska jako zwycięzca.

Szwecja–Białoruś| Szwecja, 1,48 Bwin

Kolejne starcie grupy A. 20:45 starania o przyszłoroczny mundial stoczą Bułgaria i Holandia. Wydaje się, że reprezentacja „Oranje” wykorzystała limit wpadek. Kompletnie nieudane kwalifikacje do Euro 2016 i jej absencja we Francji, która zszokowała nie tylko holenderskich fanów, to wystarczające upokorzenie dla utytułowanej reprezentacji Holandii. W obecnych kwalifikacjach sprawa awansu jest otwarta. Zajmuje drugie miejsce, tracąc trzy punkty do liderującej Francji. Taką samą liczbę punktów ma Szwecja, a o jeden mniej dzisiejszy rywal – Bułgaria. Oznacza to, że w przypadku dzisiejszej straty punktów awans może stać się zbyt trudnym wyzwaniem. Dotychczasowy bilans wizyt „Pomarańczowych” w Bułgarii to zwycięstwo, remis oraz porażka kilkadziesiąt lat temu. Teraz to Holandia jest bezkompromisowym faworytem, lepszym piłkarsko, zmotywowana ostatnią klęską eliminacyjną, dlatego nie powinna mieć problemu z wygraniem tego meczu.

Bułgaria – Holandia | Holandia , 1,50 Bwin

Zarejestruj się w Bwin i odbierz bonus 100% do 200 zł! Bonus przeznaczony tylko dla czytelników Zzapołowy! 

Zrzut ekranu 2017-03-25 o 11.49.33

Komentarze

komentarzy