Gram grubo #9: Czy nas kompletnie pogrzało?

beginner's workshop

Dziś jedziemy z wysokim kursem. 3/4 z Was może popukać się w głowę, ale my robimy swoje. Typujemy sensacyjny wynik w jednym meczu, ale dla niedowiarków mamy też przygotowaną bezpieczną opcję. Po dzisiejszym dniu oddzielimy prawdziwych mężczyzn od chłopców. 

Mowa tu o starciu w Glasgow. Liga szkocka to jedna z najbardziej przereklamowanych lig na świecie. Regularnie dostają oklep od znacznie słabszych rywali, a legendy o wielkim Celticu to tylko wspomnienia. Porażki z ekipą z Gibraltaru to również nie jest przypadek.

Ich rywalem jest Astana, która w meczu u siebie pokazała się z dobrej strony. W Kazachstanie padł remis, ale to Szkoci musieli gonić wynik, a wcześniej mnóstwo okazji na podwyższenie mieli gospodarze.

Celtic może grać pokazowe mecze z Barceloną, mogą ściągać całkiem niezłych piłkarzy, ale oni tworzą tylko półgotowy produkt. Swego czasu Legia pokazała, ile szkocka potęga jest tak naprawdę warta.

Jeśli piłkarze Astany zagrają swoje i nie przestraszą się, to mają ogromne szanse na awans w tym meczu. Nie wiem dlaczego, ale jestem bardzo przekonany do tego typu. Nawet nie wyobrażacie sobie jak bardzo.

Celtic – Astana | Astana awansuje 3,97 Oddsring

Drugi zakład dotyczy meczu Legii. Gramy rzuty rożne pod ekipę gości. Legia ma wynik i niewykluczone, że będzie starała się szybko zakończyć spotkanie albo wyczeka na swoje kontry. Goście muszą atakować i już w pierwszym meczu pokazali, że mają bardzo fajny zaciąg perspektywicznych, młodych i szalenie odważnych zawodników.

Będzie tu dużo pojedynków 1 vs 1, a trener na pewno im powie – Panowie, nie mamy nic do stracenia. Musimy atakować. Uda się to fajnie, ale jak się nie powiedzie, to nie będę miał do Was pretensji. To wszystko sprawia, że ta linia jest dziecinnie śmieszna. Można zaryzykować też wyścig rożnych, ale Legia może w niektórych momentach przycisnąć, a goście nawet po stracie bramki będą szli do przodu i zaprezentują wesoły futbol.

W pierwszym meczu Słowacy uzbierali 8 rożnych. Legia w poprzedniej fazie eliminacji dała pograć Bośniakom przy Łazienkowskiej (bo szybko ich wypunktowali) i tam goście również uzbierali 8 rożnych. Dziś te 5 kornerów wydaje się pewne jak śmierć i podatki.

Legia – Trencin | Trencin powyżej 4,5 rzutu rożnego 1,85 Milenium 

 

Jeśli chcecie podziękować nam jakoś za nasze typy, to możecie zrobić to w dwojaki sposób. Możecie wpłacić część wygranej na jedną z działalności charytatywnych, a jeśli chcecie również wesprzeć działalność naszej strony, to możecie skorzystać z ofert prezentowanych bukmacherów i założyć konto z naszego linku. 

signup-banner-pl

Odbierz do 200% ekstra od pierwszego depozytu! Załóż konto na Oddsring za pośrednictwem Zzapołowy!

Nie ma żadnych ograniczeń czasowych na uwolnienie bonusu, a wpłacone środki pozostają do Twojej dyspozycji. Możesz wypłacać wygrane, dokonywać kolejnych wpłat i odebrać bonus później, bo punkty nie tracą ważności.

 

Komentarze

komentarzy