Gram grubo #95: Handicap day

gramgrubo

Ostatnia próba wytypowania dokładnego wyniku spaliła na panewce. Dzisiaj bez zbędnego kombinowania z prostym celem. Zacząć weekend profitem, by jutro nie mieć noża na gardle. Pomogą nam w tym handicapy, którymi dawno się nie posługiwaliśmy. Do dzieła!

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

O 20:00 Lyon podejmie na Parc Olympique Lyonnais ekipę Lorient, która zajmuje przedostatnią pozycję w Ligue 1. Gospodarze są niesamowicie mocni na własnym stadionie. Nie dość, że wygrywają mecz za meczem, to robią to jeszcze w iście efektownym stylu. Strzelili w tym sezonie już 38 bramek przed własną publicznością, co jest drugim wynikiem w lidze – zaraz po Monaco, które w tym aspekcie jest bezdyskusyjnym liderem. Lyon zdaje się być już skazany na czwartą pozycję w tabeli #Arsenal. Traci 14 punktów do trzeciego PSG i ma przewagę siedmiu oczek nad czwartą Marsylią. Gra więc na pełnym luzie, co może mieć dwojaki skutek. Jednak u siebie nie zawodzi. Wygrana w dzisiejszym spotkaniu jest nieunikniona, ale ja pokuszę się dodatkowo o handicap. Na dziesięć ostatnich meczów przed własną publicznością „Les Olympiens” wygrali aż dziewięciokrotnie, za każdym razem strzelając o co najmniej dwie bramki więcej niż przeciwnik. Sztuka ta udawała się między innymi w starciu z Romą czy Marsylią, dlatego outsider Ligue 1 nie powinien pokrzyżować planów Olympique.

Odbierz bonus 100% do 650PLN na zakłady w Forbet 
kod: ZZAPOLOWY

Olympique Lyon – Lorient | handicap 0:1 i wygrana Lyonu, 1,65 Forbet

Trzy kwadranse później zacznie się mecz pomiędzy Malagą a Barceloną. Sytuacja analogiczna – drużyna z dołu tabeli w starciu z drugą siłą ligi hiszpańskiej na ten moment. Wyścig między „Dumą Katalonii”, a Realem Madryt o mistrzostwo trwać będzie chyba do ostatniej kolejki. Na ten moment bliżej osiągnięcia celu jest Real Madryt, który nie dość, że ma więcej zgromadzonych punktów, to jeszcze o jedno spotkanie więcej do rozegrania. Estadio La Rosaleda nie jest ulubionym miejscem do handicapów dla Katalończyków. Trzy ostatnie wizyty na tym stadionie kończyły się dwukrotnym zwycięstwem przewagą zaledwie jednej bramki oraz raz remisem. Jednak typ ten opieram na dziesięciu ostatnich zwycięstwach Barcelony. Aż dziewięć z nich skończyło się zwycięstwem z przewagą co najmniej dwiema bramkami. Brak absencji czołowych strzelców Barcelony nie pozwala dopuszczać myśli, by dzisiaj „Blaugrana” nie rozbiła szeregów defensywnych Malagi kilkukrotnie.

Odbierz bonus 100% do 650PLN na zakłady w Forbet 
kod: ZZAPOLOWY

Malaga – Barcelona | handicap 1:0 i wygrana Barcelony, 1,80 Forbet

Zrzut ekranu 2017-04-08 o 13.40.17

Komentarze

komentarzy