🇬🇷 Grecja – Szwecja 🇸🇪 Typy, kursy (08.09.2021)

Pojedynek Grecji ze Szwecją będzie starciem drużyn niepokonanych w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Zasadniczą różnicę między nimi stanowi fakt, iż jedna z nich zanotowała do tej pory same wygrane, podczas gdy druga zremisowała w każdym z dotychczasowych meczów.

Grecja – Szwecja zapowiedź (środa, 20:45)

Reprezentacja Grecji zremisowała każde z trzech spotkań w ramach tegorocznych eliminacji do Mundialu w Katarze. Podział punktów w starciu z Hiszpanami (1:1) uznać należy za spory sukces, jednakże brak wygranej w konfrontacjach z Kosowem (1:1) oraz Gruzją (1:1) poczytywać jednak należy za pewnego rodzaju rozczarowanie. Grecy na przestrzeni ostatnich dziesięciu spotkań przegrali zaledwie raz, zespół w tym czasie tylko jednokrotnie był w stanie zachować czyste konto.

Szwedzi natomiast wygrali w każdym z trzech dotychczasowych spotkań eliminacji. Zawodnicy ze Skandynawii ograli kolejno: Gruzję (1:0), Kosowo (3:0) oraz Hiszpanię (2:1). Wygrana nad podopiecznymi Luisa Enrique zdecydowanie robi wrażenie, Szwedzi mają na swoim koncie dziewięć punktów – o jeden mniej niż Hiszpanie. Zwrócić jednak uwagę trzeba na fakt, iż La Furia Roja rozegrała o dwa spotkania więcej! Szwecja znajduje się w naprawdę wyborowej formie, w jedenastu spotkaniach w 2021 roku zespół zanotował dziewięć wygranych, porażkę oraz remis.

Grecja – Szwecja kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco:

  • wygrana Grecji: 3.75
  • remis: 3.10
  • zwycięstwo Szwecji: 2.15

Grecja – Szwecja fakty meczowe

  • Grecy zremisowali każde spotkanie w eliminacjach.
  • Szwedzi wygrali wszystkie swoje mecze w grupie.
  • Szwecja przegrała w tym roku zaledwie raz.

Grecja – Szwecja nasze typy

Szwedzi grają nie tylko kapitalnie podczas tych eliminacji, ale także i w całym 2021 roku. Zespół ze Skandynawii jest zdecydowanym faworytem tego meczu i powinien sobie poradzić bez większych problemów z Grekami, którzy dzielili się punktami chociażby z Kosowem i Gruzją. Defensywy styl gry gospodarzy skłania nas dodatkowo do postawienia na under 2.5 gole.

Grecja – Szwecja |typ: Szwecja @2.15 BETFAN

Grecja – Szwecja |typ: under 2.5 gole @1.57 BETFAN