Gremio – Santos 🇧🇷 Typy, kursy (25.06.2021)

Zespół Gremio w bardzo słabym stylu rozpoczął sezon 2021. Czy po trzech porażkach, drużyna z Arena do Gremio wygra z Santosem? 

Gremio – Santos zapowiedź (piątek, 02:30)

Trzy mecze, trzy porażki. Tak prezentuje się start w wykonaniu Gremio. Zawodnicy z Arena do Gremio nie zdołali zdobyć nawet jednego punktu w starciach z Cearą, Athletico-PR i Sport Recife. Tym samym, Gremio zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli, przy czym rozegrało tylko trzy spotkania, a większość drużyn ma za sobą pięć potyczek.

Znacznie lepiej wyglądają statystyki Santosu, który zdobył siedem punktów w pięciu spotkaniach. Wygrane przypadają na mecze z Cearą i Sao Paulo. Remis to pojedynek z Juventude. Porażki nastąpiły w potyczkach z Bahią i Fluminense. Tym samym Santos zajmuje dziesiąte miejsce.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Gremio rywalizowało z Santosem 3 lutego. Emocjonujący mecz obu drużyn zakończył się remisem 3:3.

Gremio – Santos kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Gremio. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.9. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.1. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 4.5.

Gremio – Santos fakty meczowe

  • Gremio wygrało jedno z pięciu ostatnich meczów
  • Santos wygrał trzy z pięciu ostatnich pojedynków
  • W trzech z pięciu ostatnich meczach Gremio traciło minimum jednego gola

Gremio – Santos typy

Piłkarze Gremio w fatalnym stylu rozpoczęli sezon. W końcu musi jednak nadejść mecz, w którym powalczą przynajmniej o jeden punkt. Zakładamy, że zobaczymy gole z dwóch stron.

Gremio – Santos | Typ: Obie drużyny strzeliły gola 1.92 @ LV BET 

Gremio – Santos | Typ: Obie drużyny strzeliły gola i powyżej 2.5 bramki 2.65 @ LV BET