Gruzja – Gibraltar. Typy, kursy (02.06.2022)

Pierwsza kolejka w dywizji C Ligi Narodów. Tutaj Gibraltar będzie kopciuszkiem, bez względu na to, gdzie pojedzie. Na początek wyprawa do dalekiej Gruzji. Gospodarze będą zdecydowanym faworytem tego meczu.

Gruzja – Gibraltar zapowiedź (czwartek, 18:00)

Obecność gości w tej klasie rozgrywkowej Ligi Narodów to niespodzianka. Im poszczęściło się w losowaniu grupy w dywizji D. Dostali Lichtenstein i San Marino. W zasadzie tylko ci pierwsi byli zagrożeniem, ale ich udało się ograć, dlatego trafili na wyższy poziom. Tutaj już rywale z innego świata. Piłkarska cywilizacja. Najpierw czeka ich Gruzja, potem Macedonia czy Bułgaria. Kilku poważnych piłkarzy już jest do gry. Raczej można spodziewać się szybkiego spadku. Dla nich to jednak sześć meczów z mocniejszym rywalem o stawkę. Doświadczenie bezcenne.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Gruzja świetnie zakończyła nieudane eliminacje. Wygrali z Kosowem i Szwecją. Serie przedłużyli później wygranymi w meczach towarzyskich. 1:0 z Uzbekistanem w 2021 roku oraz 1:0 z Bośnią w marcu. Ostatni mecz to bezbramkowy remis z Albanią. Gdyby utrzymali taką dyspozycje, mogliby liczyć na walkę o dywizje B. Trochę znajomych z Ekstraklasy Gruzini posiadają – Gvilia, Kvekveskiri czy Kakabadze. Ponadto jest wschodząca gwiazda tamtejszego futbolu – Khvicha Kvaratskhelia, który lada moment trafi do Neapolu.

Gruzja – Gibraltar kursy bukmacherów

LV BET oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Gruzja wygra, kurs: 1,09
  • Gibraltar wygra, kurs: 28
  • Remis, kurs: 10

Gruzja – Gibraltar fakty meczowe

  • Licząc wszystkie rozgrywki Gruzja nie przegrała pięciu kolejnych meczów – 4 wygrane i 1 remis. W tym czasie pokonali m.in. Szwecje czy Bośnie
  • Ostatni raz gola Gruzja straciła 12 października ubiegłego roku
  • Gibraltar w dwóch marcowych meczach zagrał na 0:0 – z Grenadą i Wyspami Owczymi
  • Gibraltar w dywizji C znalazł się po wygraniu swojej grupy Ligi Narodów dywizji D. Tam pokonał San Marino i Lichtenstein
  • Ostatni mecz tych ekip to eliminacje Euro 2020. Wtedy Gruzja wygrała na wyjeździe 3:2

Gruzja – Gibraltar nasze typy

Dwa typy w kierunku wyraźnej wygranej gospodarzy. Gruzja nie powinna mieć najmniejszych kłopotów z odniesieniem wygranej. Takie 3:0 wydaje się tutaj najbardziej prawdopodobne.

Typ: Gruzja powyżej 2,5 bramki @ 1,55 LV BET

Typ: Gruzja wygra do 0 @ 1,33 LV BET

Komentarze

komentarzy