🇬🇪 Gruzja – Grecja 🇬🇷 Typy, kursy (9.10.2021)

Ofensywa transferowa Lecha Poznań. Reprezentant Gruzji na pokładzie Kolejorza - Sport WP SportoweFakty

Już w sobotę, w spotkaniu eliminacji do mistrzostw świata Gruzja podejmie na stadionie w Batumi reprezentację Grecji. Faworytem tego spotkania są jednak goście, którzy w dotychczasowych spotkaniach spisywali się nieco lepiej od gospodarzy. Gruzja ma na swoim koncie dopiero jeden punkt i niewiele wskazuje na to, że w sobotę mieliby poprawić swój bilans. 

Gruzja – Grecja zapowiedź (sobota, 18:00)

Jeszcze przed rozpoczęciem eliminacji Gruzja skazywana była na w grupie B na pożarcie. Każde miejsce inne niż ostatnie mogłoby zostać w Gruzji uznane za spory sukces, jednak na razie wydaje się, że jest to dość odległa perspektywa. Reprezentacja Gruzji zgromadziła do tej pory zaledwie jeden punkt, który wywalczyli w meczu wyjazdowym z Grecją. Czy teraz możemy liczyć na powtórkę z rozrywki?

Zarejestruj się w Noblebet

Grecja nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów, jeśli chce nadal liczyć się w grze o awans do baraży. Na potknięcie Greków czekają już Szwedzi, którzy mają na swoim koncie o trzy punkty więcej. Na uwagę zasługuje na pewno fakt, że reprezentacja Grecji nie przegrała jeszcze żadnego spotkania w swojej grupie eliminacyjnej i udało im się wywalczyć jeden punkt nawet w meczu z Hiszpanią. Brak porażek to jedno, ale jeśli Grecy poważnie myślą o wyjeździe na mundial to muszą niebawem zacząć wygrywać. Pierwsza okazja na to pojawi się już w sobotę.

Gruzja – Grecja kursy bukmacherów

Bukmacher Noblebet przygotował na to spotkanie następujące kursy:

  • wygrana Gruzji, kurs: 3.75
  • remis, kurs: 3.35
  • wygrana Grecji, kurs: 2.35

Gruzja – Grecja fakty meczowe

  • Gruzja przegrała cztery z pięciu ostatnich spotkań
  • Grecja przegrała tylko jedno z trzynastu ostatnich spotkań
  • W całej historii bezpośrednich pojedynków obu ekip, Gruzji ani raz nie udało się triumfować

Gruzja – Grecja nasze typy

Gruzja – Grecja | Typ: Grecja 2.35 @ Noblebet

Gruzja – Grecja | Typ: powyżej 1.5 gola 1.55 @ Noblebet

Komentarze

komentarzy