Gryf Wejherowo – Sokół Kleczew 🇵🇱 Typy, kursy (17.06.2021)

Gryf Wejherowo w czwartkowym meczu grupy spadkowej III ligi zmierzy się z Sokołem Kleczew. Który z zespołów okaże się lepszy w tym starciu?

Gryf Wejherowo – Sokół Kleczew zapowiedź

Można powiedzieć, że dla gospodarzy sezon praktycznie już się zakończył. Zespół aktualnie zajmuje 19. miejsce w lidze, z zaledwie 33 punktami na koncie, zapewniając już sobie spadek do niższej klasy rozgrywkowej. Kluczowa w losach drużyny okazała się seria pięciu porażek na przełomie kwietnia i maja. Osiem punktów w czterech ostatnich meczach nie pomogły ekipie z Pomorza w utrzymaniu.

Tymczasem goście w tej chwili znajdują się na dziesiątym miejscu w lidze i są już na sto procent pewni utrzymania. Na dwie kolejki przed końcem zespół ma przewagę 13 punktów nad strefą spadkową. Co więcej, w dziesięciu ostatnich meczach kleczewianie przegrali tylko raz, co stawia ich w roli faworytów.

W listopadzie lepsi okazali się piłkarze Gryfa, wygrywając na wyjeździe 2:1. Czy tym będą w stanie ponownie zaskoczyć i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, mimo pewnego spadku?

Gryf Wejherowo – Sokół Kleczew kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest drużyna gości. Kurs na triumf Sokoła wynosi 1.99, a ich rywali 2.95. Z kolei szanse na remis ustalono na 3.90.

Gryf Wejherowo – Sokół Kleczew fakty meczowe

  • Gospodarze nie przegrali czterech ostatnich meczów, aczkolwiek już pożegnali się z ligą.
  • Goście w ciągu dziesięciu minionych spotkań przegrali tylko raz.
  • W tym czasie kleczewianie zresztą nie zanotowali ani jednego pojedynku bez zdobytego gola.

Gryf Wejherowo – Sokół Kleczew typy

Na to spotkanie przewidujemy poniższe zdarzenia.

Gryf – Sokół | Typ: Obie drużyny strzelą @1.44

Gryf – Sokół | Typ: Sokół wygra @1.99