Hansi Flick chce odejść z Bayernu. Szkoleniowiec „Bawarczyków” przekazał drużynie swoją decyzję!

Sporo dzieje się w szeregach Bayernu Monachium. Wpływ na szum nie mają tylko sportowe aspekty, a również pozaboiskowe zdarzenia. Jak się bowiem okazuje, Hansi Flick nie zamierza kontynuować swojej przygody z Bayernem podczas sezonu 2021/2022. Niemiecki szkoleniowiec poinformował o tym zespół, a także władze klubu.

Coraz głośniej było w mediach o relacjach Hansiego Flicka z Hasanem Salihamidziciem. Trener Bayernu nie był do końca zadowolony z kilku decyzji, jakie podjęto w klubie. Mowa m.in. o ruchach transferowych mistrza Niemiec. Problemy kadrowe były widoczne przede wszystkim w trakcie dwumeczu z PSG, kiedy to Hansi Flick miał spory problem z ułożeniem wyjściowego składu, nie mówiąc nawet o ławce rezerwowych.

Flick chce odejść z Bayernu

Tuż po meczu z Wolfsburgiem, który ostatecznie zakończył się triumfem Bayernu 3:2, Hansi Flick poinformował media, iż zamierza opuścić zespół z Monachium po obecnym sezonie. Swoją decyzję przekazał nie tylko władzom klubu, ale również samym zawodnikom.

Przed Bayernem bardzo trudne zadanie. Władze klubu muszą znaleźć odpowiedniego następcę. Wydaje się, że faworytem jest Julian Nagelsmann z Lipska. Ekipa „Byków” z pewnością nie będzie chciała żegnać się ze swoim szkoleniowcem, dlatego „Bawarczycy” muszą przygotować się na wpłacenie sporego odszkodowania.

 

Komentarze

komentarzy