Hansi Flick trafi do klubu z LaLiga?

Po sezonie 2019/2020 Hansi Flick opuści Bayern Monachium. Choć niemieckiego szkoleniowca łączy się przede wszystkim z pracą w reprezentacji, to Flick nie podpisał jeszcze kontraktu z federacją. Ten fakt być może chce wykorzystać Barcelona. Według ostatnich doniesień mediów, „Duma Katalonii” rozważa kandydaturę 56-latka.

Niezwykle imponująco wyglądała pierwsza kampania Bayernu pod wodzą Hansiego Flicka. Zespół z Monachium nie tylko sięgnął po mistrzostwo Niemiec, ale również triumfował w Lidze Mistrzów i wygrał Puchar Niemiec. Obecne rozgrywki w wykonaniu „Bawarczyków” były nieco gorsze. To przede wszystkim efekt sporych problemów kadrowych Bayernu, które szczególnie były widoczne w trakcie dwumeczu z PSG.

Hansi Flick zostanie trenerem Barcelony?

W samych superlatywach można zatem oceniać pracę Flicka w Bayernie. Nic dziwnego, że niemiecka federacja widzi w 56-latku idealnego kandydata na selekcjonera pierwszej kadry. Wydaje się, że Hansi Flick jest już bardzo bliski przejęcia tej funkcji.

Jak informuje jednak Gerard Romero, chęć zatrudnienia szkoleniowca „Bawarczyków” wykazuje Barcelona. Według wspominanego źródła, Hansi Flick jest głównym kandydatem do bycia nowym trenerem „Dumy Katalonii”. Pytanie, czy 56-latek dla ekipy z LaLiga zrezygnuje z pracy w reprezentacji.

Komentarze

komentarzy