Hellas – Milan. Typy, kursy (07.03.2021)

Po utracie punktów Milanu z Udinese i zwycięstwie Interu przewaga Nerazzurrich nad swoimi rywalami zza miedzy wzrosła do sześciu punktów. Tym razem Rossoneri zmierzą się z kolejnym wymagającym przeciwnikiem, którym będzie Hellas.

Hellas – Milan zapowiedź (niedziela, 15:00)

Można z całym przekonaniem stwierdzić, że Hellas na dobre zadomowił się w górnej połówce tabeli Serie A. Po udanym debiutanckim sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej ekipa z Werony po raz kolejny pokazuje klasę i progres, jaki wykonuje cały zespół. Ostatnie cztery potyczki Hellasu zakończyły się dwoma zwycięstwami i dwoma remisami, co pozwoliło im przesunąć się na ósme miejsce w tabeli. Szanse na europejskie puchary są już raczej znikome, przez co gospodarze mogą do kolejnych spotkań podchodzić na pełnym luzie.

Milan natomiast nie może ostatnich tygodni zaliczyć do najbardziej udanych. Rossoneri stracili pozycję lidera Serie A na rzecz Interu, który jest w fenomenalnej formie i wygrywa mecz za meczem. W ostatnich czterech kolejkach AC Milan zapisał na swoim koncie zaledwie cztery punkty, co zwiększyło ich stratę do Nerazzurrich aż do sześciu oczek. Warto zaznaczyć, że Stefano Pioli ma spore problemy kadrowe, a poza grą znajdują się chociażby Ibrahimović, Mandżukić, Rebić oraz Calhanoglu, czyli ważne postaci w ofensywie.

Hellas – Milan kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na ten mecz prezentują się następująco:

– zwycięstwo Hellasu, kurs: 3.15

– remis, kurs: 3.20

– zwycięstwo Milanu, kurs: 2.36

Hellas – Milan nasze typy

Milan podejdzie do tego meczu poważnie osłabiony, co na pewno zwiększa szanse gospodarzy na korzystny rezultat. Przewidujemy bardzo wyrównane starcie i niewielką liczbę bramek.

Hellas – Milan | Typ: Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie @3.75 BETFAN

Hellas – Milan | Typ: AC Milan powyżej 53,5% posiadania piłki @1.83 BETFAN

Komentarze

komentarzy