Hellas Verona – Cagliari 🇮🇹 Typy, kursy (30.11.2021)

Hellas Verona – Juventus Turin live – October 30, 2021

Na papierze mecz Hellas Verona – Cagliari co prawda nie zapowiada się na najciekawszy, ale dla kibiców tych drużyn będzie to ważne starcie, bo choć gospodarze są faworytami do wygrania tego meczu, to goście nie mają absolutnie nic do stracenia i na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony w tym starciu. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Hellas Verona – Cagliari zapowiedź (wtorek, 20:45)

Gospodarze tego meczu znajdują się w środku stawki i na pewno jest to miejsce, które odpowiada wszystkim kibicom tej ekipy. Hellas nie ma póki co w swoim składzie na tyle dobrych graczy żeby walczyć o europejskie puchary i celem na ten sezon było raczej spokojne utrzymanie, a w najlepszym przypadku właśnie walka o miejsce w środku stawki.

Goście za to nie spodziewali się tak słabych wyników i zawodnicy Cagliari muszą jak najszybciej zacząć grać na zdecydowanie lepszym poziomie jeśli nie chcą w przyszłym roku grać na zapleczu elity. Na pewno będzie to trudne zadanie do wykonania, ale sytuacja jest wciąż do uratowania i goście muszą zacząć jak najszybciej punktować.

Zarejestruj się w Noblebet

Hellas Verona – Cagliari kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Hellas Verona. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.60. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Hellas Verona – Cagliari, to Noblebet ma na to zdarzenie kurs 4.40. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 5.70.

Hellas Verona – Cagliari fakty meczowe

  • Gospodarze nie zachowali czystego konta od 7 meczów.
  • Goście nie zachowali czystego konta od 16 spotkań.
  • Gracze Cagliari nie wygrali od 6 meczów.

Hellas Verona – Cagliari nasze typy

Gospodarze grają w tym sezonie zdecydowanie lepiej od swoich rywali, którzy nie wygrali meczu w lidze już od dłuższego czasu. Z tego właśnie powodu ciężko oczekiwać, że to we wtorkowym meczu nadejdzie przełamanie dla Cagliari. Trzy punkty powinny zostać w Weronie.

Hellas Verona – Cagliari | Typ: Hellas Verona @1.60 Noblebet
Hellas Verona – Cagliari | Typ: powyżej 2.5 goli @1.67 Noblebet

Komentarze

komentarzy