Hellas Verona – Parma. Typy, kursy (15.02.2021)

Znajdująca się w sporym kryzysie Parma zmierzy się dzisiaj na wyjeździe z przeciętnie ostatnio grającym Hellasem Verona. Sytuacja gości jest naprawdę dramatyczna, jeżeli drużyna nie zacznie regularnie punktować, to prawdopodobnie będzie zmuszona pożegnać się z Serie A.

Hellas Verona – Parma zapowiedź (poniedziałek, 20:45)

Hellas w pewnym momencie sezonu radził sobie naprawdę znakomicie, zespół w zasadzie przez chwilę walczył nawet o miejsce w europejskich pucharach. Dyspozycja piłkarzy z Verony w ostatnich tygodniach jednak nie powala na kolana. W swoich poprzednich 5 spotkaniach zespól zanotował aż 3 porażki oraz 2 wygrane. Niemniej Hellas potrafił w tym czasie wygrać chociażby z Napoli (3:1). Lekki spadek formy sprawił, że ekipa z Verony znalazła się na 9 miejscu, ze stratą aż 10 punktów do czołowej szóstki. Hellas jest w tym sezonie naprawdę dobry w meczach na własnym stadionie – 5 wygranych, 2 remisy, 3 porażki oraz bilans bramkowy na poziomie 15:10 to wyniki godne uznania.

Parma z kolei znajduje się w naprawdę tragicznej sytuacji. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, zespół zanotował już serię 13 spotkań bez wygranej, podczas której odniósł aż 9 porażek. Co gorsze zespół w tym czasie aż dziewięciokrotnie kończył spotkanie bez zdobytej bramki. Parma zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli, o dziwo zespół traci zaledwie 4 punkty do bezpiecznego miejsca. Bilans bramkowy na poziomie 14:41 należy do jednych z najgorszych w całej stawce. Co ciekawe, pierwszy w tym sezonie mecz pomiędzy Parmą i Hellasem zakończył się wygraną dzisiejszych gości wynikiem 1:0.

Hellas Verona – Parma kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco: wygrana Hellasu – 2.26; remis – 3.05; zwycięstwo Parmy – 3.50.

Hellas Verona – Parma nasze typy

Parma znajduje się w tak tragicznej formie, że ciężko spodziewać się czegokolwiek dobrego po tej drużynie. Stawiamy w tym spotkaniu na wygraną gospodarzy oraz under 2.5 gole w meczu.

Hellas Verona – Parma | Typ: Hellas wygra @2.26 BETFAN

Hellas Verona – Parma | Typ: Under 2.5 gola @1.59 BETFAN

Komentarze

komentarzy