Hertha Berlin zawiesiła Salomona Kalou!

Bardzo duże oburzenie wzbudziła relacja na żywo, którą prowadził Salomon Kalou na swoim medium społecznościowym. Postawę zawodnika stanowczo potępił klub, który podjął decyzję, by zawiesić gracza z Wybrzeża Kości Słoniowej.

Niemieckie zespoły intensywnie przygotowują się do wznowienia rozgrywek. Według informacji agencji prasowej „Reuters”, rząd dał zielone światło, by piłkarze Bundesligi wrócili na murawę już 15 maja.

W realizacji celu wszystkich drużyn poważnie mógł namieszać Salomon Kalou. Były gracz Chelsea, a obecnie zawodnik Herthy Berlin prowadził relację na żywo na Facebooku. Kibice mogli zauważyć, jak piłkarze łamią fundamentalne zasady bezpieczeństwa, które wprowadziła liga w związku z koronawirusem.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Kalou za pośrednictwem oficjalnej strony klubu przeprosił za swoje zachowanie – Przykro mi, że sprawiałem wrażenie człowieka, który nie traktuje pandemii poważnie. Jest przeciwnie, gdyż martwię się o ludzi w Afryce, gdzie opieka medyczna nie jest tak dobra, jak w Niemczech. Cieszę się, że nasze testy były negatywne. Chciałbym także przeprosić osoby, które nie wiedziały, że są nagrywane. Nie miałem na celu mieszać ich w tę sytuację. 

Hertha Berlin poważnie podeszła do wybryku Kalou. Gracz niemieckiej ekipy został zawieszony ze skutkiem natychmiastowym.

Komentarze

komentarzy