Hertha chce nowego napastnika? Klub rozważa duże nazwisko!

Piątek Ibisević

O ambicjach Herthy w kontekście walki o najwyższe cele w Bundeslidze, media spekulowały niejednokrotnie. Wygląda na to, że klub z Berlina zamierza wykonać wymowny gest. Jak informują hiszpańskie źródła, Luka Jović może trafić do zespołu Krzysztofa Piątka!

Serbski napastnik po transferze do Realu Madryt miał błyszczeć na boiskach La Liga. Pierwszy sezon 22-latka w barwach „Królewskich” jest kompletnie nieudany. Jović nie tylko słabo prezentuje się na murawie, ale również ma problemy pozaboiskowe, m.in. nie przestrzegając kwarantanny.

Hertha ściągnie Jovicia?

Zarząd Realu razem ze sztabem szkoleniowym powoli tracą cierpliwość do swojego napastnika. Jak twierdzi MARCA, zespół z Madrytu rozważy sprzedaż Serba już w najbliższym oknie transferowym.

Zainteresowanie Joviciem wykazuje Hertha. Ekipa z Berlina ma nadzieję, iż Jović w momencie powrotu do Bundesligi przypomni sobie dobrą grę z Frankfurtu.

Duża strata

Przy ewentualnym, definitywnym transferze 22-latka, Real z pewnością straci dużą część pieniędzy zainwestowanych w transfer Serba. W ubiegłym roku „Królewscy” zapłacili za snajpera 60 milionów euro.