Hiszpania U-21 – Litwa. Typy, kursy (08.06.2021)

Sparingowe mecze przed Euro to nie tylko starcia drużyn, które zagrają na Euro 2020. Dziś wieczorem reprezentacja Hiszpanii U21 spotka się z reprezentacją Litwy. Jak zakończy się ten pojedynek?

Hiszpania U-21 – Litwa zapowiedź (wtorek, 20:45)

Gospodarze od dłuższego czasu byli w naprawdę bardzo dobrej formie i zwyciężali mecz za meczem. Bezproblemowy awans na Euro U-21 z zaledwie jedną straconą bramką w eliminacjach muszą robić wrażenie. Sama faza grupowa europejskiego czempionatu to ponownie kapitalna gra w defensywie i awans do play-offów. Zwycięski marsz Hiszpanów zakończył się jednak w półfinale i starciu z Portugalią, kiedy to właśnie ta druga drużyna okazała się lepsza.

Litwini z kolei to oczywiście jedna ze słabszych drużyn w Europie. Eliminacje do Euro 2020 to zaledwie jeden zdobyty punkt i ostatnie miejsce w grupie. Gra w Lidze Narodów przyniosła nieco lepsze rezultaty i ostatecznie trzecie miejsce w grupie, które pozwoliło im zachować miejsce w dywizji C. Mecze eliminacyjne do MŚ to „zejście na ziemię” i dwie porażki. Jeśli tego byłoby mało Litwini ponieśli także dwie porażki w Baltic Cup z Estonią oraz Łotwą.

Hiszpania U-21 – Litwa przewidywane składy

Hiszpania U-21: Fernandez, Gil, Mingueza, Guillamon, Cucurella, Villar, Zubimendi, Garcia, Diaz, Ruiz, Gil

Litwa: Svedkauskas, Mikoliunas, Beneta, Girdvainis, Vaitkunas, Megelaitis, Simkus, Novikovas, Golubickas, Verbickas, Cernych

Hiszpania U-21 – Litwa kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

  • zwycięstwo Hiszpanii U-21, kurs: 1.26
  • remis, kurs: 5.30
  • zwycięstwo Litwy, kurs: 9.29

Hiszpania U-21 – Litwa fakty meczowe

  • Hiszpania U-21 jedna porażka na 20 ostatnich spotkań
  • Litwa 5 porażek z rzędu

Hiszpania U-21 – Litwa nasze typy

Reprezentacja Hiszpanii U-21 dysponuje znacznie większym potencjałem sportowym od reprezentacji Litwy. Nie jest to co prawda pierwsza reprezentacja La Furia Roja, ale przewaga w wyszkoleniu technicznym oraz taktycznym powinna być bardzo widoczna.

Hiszpania U-21 – Litwa | Typ: Hiszpania U-21 wygra (handicap -1) @1.73 BETFAN

Hiszpania U-21 – Litwa | Typ: Powyżej 2,5 gola @1.70 BETFAN

Komentarze

komentarzy